Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A vőlegényemmel együtt élünk az ő lakásában, a rezsit ő fizeti, a kaját meg az ilyeneket én. Ő sokkal jobban keres, sokkal több mindent megenged magának, mint én. (számomra már néha érthetetlenül is szórja felesleges dolgokra a pénzt)Mikor a nyaralás szóba jött, megkérdezte tőlem, hogy ugye a felét kifizetem?...bevallom őszintén nem esett valami jól, mert végülis a menyasszonya vagyok, és valóban nem luxusútról lenne szó, sőt... és mert nekem az sokkal több áldozatot igényelne, mint neki...és nehogy azt higgyétek, hogy pénzéhes dög lennék, kínosan ügyelek rá, hogy mindent én veszek magamnak, és mindent én finanszírozzak, bár tényleg jóval kevesebbet engedek meg magamnak. Vagy ez rendjén van?
2010. júl. 28. 09:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem szóval az? Hogy lehet közös kasszát kialakítani, ha közben a szüleidet támogatod, és ő ezt ne vesse fel, és ne legyenek megalázva vele a szüleim. Vagy adjam bele a közösbe, s menjen el felesleges dolgokra, mert nekünk már tulajdonképp nem kell semmi...úgy hogy a szüleimnek az alapokra sem jut...ebben mi a jó megoldás?
2010. júl. 28. 10:38
 12/13 Fülünyúl ***** válasza:

Ötletem: Mondd el ezt neki, hogy a közös kassza oké, de a szüleidnek szüksége van támogatásra, és te mindenképpen szeretnél X Ft-ot havonta odaadni nekik amíg nem állnak újra lábra. Ha leokézza, akkor jó, ha nem, maradtok külön kasszán.


Ha külön kasszán maradtok és a nyaralási költség kérdés marad, egyszerűen mondd azt neki, hogy "szívem, akkor menj egyedül, mert nekem nincs rá pénzem". Innentől a labda nála lesz.

2010. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"ő azt mondta rá, hogy ő nem tart el egy nőt sem. "

Na én ennél a mondatálán hagytam volna faképnél a pasimat...

Te nem "egy" nő vagy...egy akármilyen nő, akit el kell tartania... Te a menyasszonya vagy..a jövendőbeli felesége...

Elhiszem, hogy rosszul esik ez a dolog... Én férjnél vagyok 2 éve,(25 éves vagyok) de nálunk soha nem volt a pénzből ilyen szintű probléma.. 2 évvel ezelőtt, amikor még egyetemre jártam, és nem voltunk házasok, a férjemnek nagyon jó munkahelye volt(van), nekem meg a suli mellett képzelhetitek... Így volt olyan, hogy a teljes nyaralást egyedül állta.. Ami persze nekem kellemetlen volt... Viszont, ő természetesnek vette,sőt ő maga akarta, hogy teljes mértékben "támogasson" anyagilag...Kevés volt a fizetésem, de mindig arra lett elköltve, ami otthonra kellett.

Mostmár, hogy befejeztem az egyetemet nekem is van jól fizető munkahelyem, és fel sem merül bennünk ez a "te pénzed-én pénzem" dolog... Simán fizetek én az ő kártyájával, vagy vesz ki ő pénzt az én számlámról...

üdv 25/L

2010. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!