Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pukiztál már a párod mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pukiztál már a párod mellett álmodban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így érdekesen hangzik.:D Arra gondolok, hogy beszéltetek-e erről a pároddal, ha megtörtént.

Érdekes kérdés, szerintem a bizalom magas foka ez. Az ok, hogy nappal nem engeded el, de történik éjszaka???

Zavar, ha a pároktok csinálja?


Én mindig félek ettől. Fiúk, elsősorban a ti véleményetek érdekelne. Lányok is írhatnak:)


2010. júl. 28. 05:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Este biztos szoktam, de a barátom úgy alszik, mint a bunda. Szóval nem vesszük észre, ha valamelyikünk elereszt egy pukit. Mondjuk a barátom nappal is bátran pukizik előttem. 2 és fél év után nekem is sikerül véletlenül elereszteni egyet (úgy szégyelltem magam), még az a jó, hogy csak hangja volt. :D
2010. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nálunk ez egyáltalán nem probléma.Ha teljes és kölcsönös a bizalom,szeretet.Eddig egy barátom előtt se csináltam.De a mostani párommal,semmi rossz érzésem nincs,ha éppen pukiznom kell,nem kínos.....Ha érzem,h nem rózsa illatú,max annyit mondok neki,h én most a helyedben nem jönnék ide:) !Néha még ennyit sem.Amúgy együtt dolgozunk,együtt lakunk,szóval hamar hozzá kellett szokni :)

Ezen egyébként sem kellene problémázni,mindenkinek kell,ez természetes,mint a böfögés,vagy bármi más....

2010. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

:) Ez poénos kérdés... De sztem se szabadna, hogy gondot jelentsen ilyesmi egy normális párkapcsolatban..hisz emberek vagyunk...:)

üdv 25/L

2010. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mi is 9 hónapja vagyunk együtt és simán pukizunk egymás előtt, szerintem ebbe semmi rossz nincs.Röhögünk egyet, kiszekáljuk a másikat a világból ha épp büdös vagy fura a hangja és ennyi:)
2010. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de valahogy mintha tényleg azt várnák a férfiak tőlünk, hogy mi ne tegyünk ilyet. Persze, hogy természetes, de nekem még mindig ciki!
2010. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szyszke válasza:
aminek ki kell jönnie azt nem lehet a végtelenségig tartogatni:) ha pedig megtörténik véletlenül akár napközbe akár éjszaka nagyot kell rajta nevetni, lehet rákontráz és akkor már nem is lessz ez oylan ciki :)
2010. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szoktam !!! És nem csak álmomban ! És utána ráhúzom a takarót a páromra,és legalább 1 percig nem engedem ki a takaró alól !! xD
2010. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Volt már olyan h sex közbe sikerült, olyan póz volt én meg fel voltam puffadva... és hát megtörtént...:D

Volt olyan is h ő eresztet el egyet nagyon halkan, és hát nem épp rózsa illatú volt:D

Mi ezeken jót röhögünk:D, már nem ciki köztünk ez, emberek vagyunk én meg hajlamos vagyok a puffadásra...:S szóval ez van

2010. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszer volt olyan, hogy álmomban kiszaladt egy, mert nagyon fel voltam puffadva egész este. Én felébredtem rá, ő nem :D A horkolásom hangja megedzette :D

Amúgy mi nem csináljuk egymás előtt, pedig már két éve együtt vagyunk. Nem hiszem, hogy bármi rosszat is szólna, vagy kicikizne miatta, egyszerűen én érezném piszok kellemetlenül magamat...

2010. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!