Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy történt az első alkalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt az első alkalom, amikor a párod előtt pukiztál, vagy vécéztél?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
:/ ez komoly?
2010. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Húúú... Én lány vagyok, és idegen helyen a mai napig sem tudok/akarok WC-re menni.

Az első puki úgy történt, hogy karácsonykor töltött káposzta volt a kaja, este bevacsiztunk, majd lefeküdtünk az ágyra, had kössön a hájunk. :) Mondtam neki, hogy nagyon fáj a hasam (telekajáltam magam), erre ő pukizott egyet. Majd elkezdtünk röhögni, és onnan már nem volt visszaút, pukiztam én is. :) Így nem volt ciki, sőt, még azt is mondta, hogy milyen aranyos, lányos a pukim. :D

Az első WC-zés pedig úgy történt, hogy a wesendben vacsiztunk valamit, ami nem is esett jól, és éjszaka arra ébredtem, hogy nincs mese, szaladnom kell. Kicsit meghajtott, bár már nem tudom, hogy mit ettünk. Így nagyon kínos volt, de ő édesen kérdezte, hogy tud-e valamit segíteni, kell-e egyógyszer, kérek-e inni, vagy valami. :)

Utána már nem volt ciki semmi. :D

2010. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy történt, hogy először töltöttük együtt a karácsonyt. Ebéd után bejöttünk a szobámba. Ő pukizott egyet, de tök véletlenül. Elszégyelte magát, de mondtam nincs miért. Aztán kezdte érdekelni, hogy egy lánynak milyen a pukja. :D XD Így ő kérte, hogy pukizzak egyet előtte nyugodtan. Aztán karácsony után vagy 2-3 hónapra pukiztam előtte. :) Nevettünk egyet, így mára már nem ciki. A vécézés szintén hasonló az előzőhöz. Mert ha menni kell, menni kell. :)

18L

2010. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Rászartam a mellére, és szétcsapattam strandpapuccsal. Utána még belefingtam a szájába is, biztos ami biztos :)
2010. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Helló,

nálunk ment az anális szex meg minden, de azért nagy volt a szemérmeskedés wczés és fingás ügyben. Nem csináltuk egymás előtt.

Aztán egy kiránduláson, külföldön egy haver szüleinél aludtunk, nagy puccban,meg minden, és persze szexeltünk. Nem nagyon akarta popsiba, de addig varázsoltam, amíg odakerült. Mondta, hogy olyan furán érzi magát, csináljam lassan. Hát persze csak begyorsul az ember, és véletlenül kirántottam egy heves mozdulattal, és rögtön jött a híg cucc rá az idegen szülők ágyára... Futottunk mosni és öklendezve tisztítottuk az ágyat, a lepedőt, talán még a padlóra is jutott. A csajom nem is tudott elaludni, egész este sírt. Aztán másnapra belázasodott és hányni kezdett, kiderült, hogy ételmérgezése van, elájult, kórház, infúzió, stb. Jártam be hozzá, és nem győztem elnézést kérni. Ott hányt előttem a kórházban, én meg segítettem neki, ahogy lehet.

Na azóta nincs szemérmesség, nem is lehet...

2010. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Uuuu.. előző nagyon durva.. :D Szegény bnőd, énis totál kiakadtam volna.


Nálunk még nem volt meg a nagy "áttörés", még mondhatni a friss a kapcsolat :D (1 hónapja vagyunk együtt)

19/L

2010. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
én amikor először pukiztam pasim előtt, úgy megörült mert szerinte az szereti igazán,aki mer előtte pukizni :) olyan ari volt...(mert teljes szivéből mondta) 20/L
2010. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Mikor megismerkedéskor kezetfogtunk.Mondtam XY vagyok.PÚÚÚÚ, Ő meg YY PŰŰŰŰ és már kakiltam is mikor náluk voltam, mert a természet nagy úr.Azóta is mindennap kakilok, már vagy tíz éve, mert elvettem feleségül és lett egy XX aki már hat éves és néha púű...Ez egy értelmes kérdés értelmes embereknek?
2010. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én se bírok elmenni előtte...eddig csak akkor fordult elő mikor rosszat ettem és rohantam a wc-re..addig felhangosítottam a filmet,nehogy vmit is halljon:D puki nem volt,nem is lesz:D és idegen helyn nem bírok wc-zni.
2010. jún. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Régóta vagyok együtt a barátnőmmel és szerencsére már nincsenek ilyen jellegű gátlások egymás előtt. Nagyon rossz amikor eleinte az ember már tök szarul van, mert nem engedheti el ami menni akar :) Szerintem minden kapcsolatban el kell jönnie ennek a szintnek, hiszen ha valakit igazán szeretünk akkor nem tudunk undorodni tőle. (persze csak normális határok között)
2010. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!