Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pukiztál már a párod mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pukiztál már a párod mellett álmodban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez így érdekesen hangzik.:D Arra gondolok, hogy beszéltetek-e erről a pároddal, ha megtörtént.

Érdekes kérdés, szerintem a bizalom magas foka ez. Az ok, hogy nappal nem engeded el, de történik éjszaka???

Zavar, ha a pároktok csinálja?


Én mindig félek ettől. Fiúk, elsősorban a ti véleményetek érdekelne. Lányok is írhatnak:)


2010. júl. 28. 05:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, a múltkor is sikerült egy szakszerűt eleresztenem, úgy kellett visszamásznia az ágyba.
2010. júl. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy bizonyos idő után nem olyan égő. :D

Én is hallottam már a páromat álmában szellenteni, és hát velem is elő fordult már.

Sajnos ezt a végtelenségig nem lehet bujtatni. :D

2010. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

egy egeszseges ember naponta legalabb 12x szellent. Ugyan szerintem nem kinos ha alusztok mar akkor ugysem erzitek plane ha pled alatt:D


18/F Muhaha

2010. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Velem is előfordult már én már félálomba voltam ő még tv-zett és elengedtem magam xD észrevettem hogy mi történt és ugy csináltam mintha aludnék tovább xD
2010. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha elég mély a kapcsolatotok, ez már nem akkora probléma. Azért női oldalról mindig vigyáz az ember, hogy ne legyen annyira durva... de nem lehet kibírni napokig, hisz mi is emberek vagyunk!:) NE görcsölj ezen! :) Csak lazán! :)
2010. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mi eljutottunk odáig, hogy már semmi nem ciki a másik előtt. Nem azt mondom, hogy ha kell, ha nem fingunk... De ha valamelyikünknek mégis kell, akkor elengedi. Persze csak egymás között. :) 9 hónapja vagyunk együtt.

20L

2010. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nincs ilyen hogy gáz e vagy se...:) egymás előtt nyugodtan pukizunk,persze nem egy szerelmes csók közben :)

De mondjunk egy film nézés közben vagy bármi,én is ő is ...jókat nevetünk rajta

2010. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Jajj ez tényleg semmiség főleg párkapcsolatban.

Ne tegyünk úgy mintha másnak rózsa illatú lenne.

2010. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szerelmes csók közben...XDXD ezen jót nevettem
2010. júl. 28. 10:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult, a párom hetekkel később nevetve mesélte el, hogy mit hallott, amikor aludtam.. Majdnem elsüllyedtem.
2010. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!