Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki ha álmodban pukizol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha álmodban pukizol?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy sráccal, gyakran egymásnál is alszunk.

Álmomban pukiztam egyet, erre ébredtem, és tuti meghallotta ő is. Reggel alig mertem a szemébe nézni, annyira rosszul éreztem magam..nyugtassatok meg, hogy veletek is történt már ilyen. :(


2010. okt. 14. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem nem ciki! Ő is ugyan úgy pukizik álmában,mivel az izmok elernyednek! Ezt nem tudod kordában tartani!
2010. okt. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi ez nem gáz! Ha szeret akkor őt sem fogja érdekelni!

Az én barátnőm kész atombomba, gyakran szokott hangosat és büdöset is, de én csak röhögök rajta mert olyan cuki amikor elszégyelli magát e-miatt, engem nem érdekel inkább kimegyek olyankor a szobából és kész:)

2010. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dehogy gáz én napközben is szoktam előtte
2010. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a dolgot fel lehet fogni éretten is. Nagyon sokan izgulnak emiatt, pedig felesleges. Ha intim egy kapcsolat, akkor bőven elbírja, hogy néha pukiztok egymás előtt. Nincs ebben semmi ciki. Mi is megtesszük. Ne izgulj! :)

20L

2010. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki!De büdös volt?:)
2010. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy még kislány vagy.
2010. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!