Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Gáz, ha egy fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha egy fiú nem jár társaságba?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen diszkó/bulik (bár természetesen oda sem), de nem járkálok el kocsmákba, vendéglátó egységekbe és strandra sem.

Nem vagyok se lúzer, se csúnya (sőt) se semmi ilyesmi, egyszerűen csak mivel régebben állandóan én voltam a céltábla a suliban (mert nem úgy élek mint sok mai kortársam) így valahogy nem bízom már az emberekben, és nem szeretek közöttük lenni (ez nem azt jelenti, hogy utálnám őket vagy félnék tőlük, egyszerűen csak nem érzem jól magam.)

Azt sem jelenti, hogy egész nap itt kockulok, nem WoW-ozok meg ilyenek, hanem olvasok, filmet nézek, kutyát sétáltatok stb, de gondolom az első benyomás az az lenne, hogy beteg/szociális fóbiás/zakkant vagyok, pedig nem. :)


Bocs, ha hosszú lett. Tehát lányok, járnátok ilyen emberrel? Nem azt jelentené, hogy egész nap itthon ülünk, hanem mondjuk kirándulunk, sétálunk, esetleg moziba/színházba megyünk meg ilyenek.


19F


2010. júl. 27. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

szia,

ez attól függ, hogy milyen vérmérsékletű lányt fogsz ki.

nekem a barátom ilyen, mint te. legalábbis hasonló. 21 éves, elmegy dolgozni, aztán haza, elmegy futni, ilyesmi, ha suli van, suliba is, és kb ennyi. ő sem kockul, szokott főzni, zenéket csinál, ő még strandol is :D na szóval elfoglalja magát értelmes dolgokkal. van pár barátja, de a szöges ellentétem.

én 20 vagyok, eljárok sokszor szórakozni, barátokkal ide-oda, bográcsozás, stb. ő meg 1 évben kb 2-3x megy el szórakozni a kisebb társaságával.

van, hogy vita van ezekből a különbségekből, de minden attól függ, hogy mennyire vagytok értelmesek és mennyire tudjátok tolerálni azt, hogy a másiknak mi a jó. engem nem zavar a "nyugisága" olyan mértékben, hogy ez váló ok lenne :)

2010. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ugyan ez van nálam is 18/F. és nem azért nem járok sehova mert esetleg nem lenne kedvem hanem egyszerüen kinéznek a többiek mert jobb körülmények között élek. suliba egyszerüen utálok járni mert pont ittvan a házunk melett és soztálytársak: na megjött a pénzes köcsög. pedig soha egy árva büdös szót nemszoltam egyiknek se be meg nem is vagánykodok hogy juj ez meg az. és ennél fogva utálom a környezetemet is. na és igy szerezz egy lányt is...
2010. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hat szerintem is cool egy ilyen pasi, mondjuk en meg azert szeretnek bulizni, de ha megtalanam benne az "igazit" akkor lehet hogy lemondanek a bulizasrol:)Kulonben is a kirandulas, meg seta mozi, potoljak a tevekenyseget, de azert kirandulni ahaverok is johatnak:P nem tudnek tarsasag nelkul elni , ugy h minent csak o meg en csinaljuk, az mar ....gaz szerintem ,persze jo az olyan program melyen cska kettne vagyunk , de legyen olyan is amelyeken a baratok is reszt veketnek , a akkor tokeletes;):D
2010. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Jake_86 ***** válasza:

Én sem járok bulizni,vannak barátaim azokkal elmegyünk beülős helyekre,nőmmel együtt,vagy elmegyünk sétálni fagyizni és sok minden más,de ha egyedül vagyok akkor hajlamos vagyok arra,hogy otthon legyek!

Persze régen jártam disco-ba elég sokat,de már,mivel SP Feeling-es az egész!

2010. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!