Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja a párom (21/F) megismerni az én barátaimat? Én mindig szivesen megyek vele társaságba de ő velem soha.

Figyelt kérdés

Majdnem 4 éve vagyunk együtt mostanában kezd kialakulni a közös baráti kör, de ebben csak az ő régebbi barátai vannak benne.Nekem nincs sok barátom de van 1 nagyon kedves pár akit nem rég ismertem meg,a lánnyal együtt járok egyetemre a fiú pedig nagyon hasonló kaliberű,személyiséű mint a párom.Elhívtak együtt minket közösen bowlingozni rajtam keresztül tehát én mondtam a páromnak de ő rögtÖn kifogásokat kezd keresni és nyavalyog hogy ő nem akar menni.Ez sokadszorra fordul elő.már nagyjából kiismertem hogy mik szoktak lenni a bajai de soha nem sikerül úgy összehozni hogy eljöjjön velem.Pl: nem szeret beülni csak úgy simán valahová ezért megyünk bowlinozni nem szeret úgy menni hogy nem is hallot róluk, szereti előbb megfigyelni az embereket,miért rajtam keresztül lett meghívva és még egy csomó ilyen kis hülyesége van.Ha ezek együtt mind nem stimmelnek akkor nem hajlandó velem eljönni még akkor sem ha arra kérem hogy a kedvemért tegye meg.Múltkor már majdnem szakítottunk emiatt.Mit csináljak?

20/L


2011. ápr. 10. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert ő férfi, te meg csak lány vagy. Örülj, hogy egyáltalán elvisz magával.
2011. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adjal neki idot. Lehet feszelyezve erezne magat ismeretlenek kozott. Ha jol alakul a kapcsolatotok, idovel lehet neha elmegy megismerni a barataidat. Ilyenkor arra legyel figyelmes, hogy ne legyen tul sok ismeretlen egyszerre, mert bizonytalan lesz. Ha a jo kapcsolat ellenre se akar "keveredni", es uj szemelyeket megismerni, elfogadni teged es a barataidat, hat akkor... rajtad mulik mi lesz. Az idore itt nem 2-3 honapra gondolok, hanem 2-3 evre.(a ferjem egy ev utan erezte magat annyira nyeregben, hogy ismerkedjen)
2011. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Visszaterek...Feszelyezettnek erzi magat. Ido kell. De lehet nem is fogja elfogadni. Akkor ugy kell alakitani a kozos programot, hogy mindkettonek megfeleljen.Egy estet ki lehet tuzni, amikor mindegyik megy a sajat barati korevel. Nem hangzik tul jol, de ha sorozatosan nelkuled megy szorakozni es nem tetszik neki, akkor lehet kompromisszumokat kotni. DE O KELL legyen az aki felajanlja a kompromisszumot.Ez olyan fius gondolkodas.EN VAGYOK a fonok. Te csdak azon kell gondolkodj, hogyan hozd ki belole a kompromisszumot.SOK SIKERT
2011. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!a külön programok megvannak, az együtt és másokkal levés nem megy...pedig én mindenre nyitott vagyok...mondjuk a multkor pont elszúrtam mert hajlott rá hogy menjünk de még mielőtt ezt elmondhatta volna én elkezdtem hisztizni,hogy tudom hogy már megint nem jössz (mivel ismét kapásból kifogásokat keresett és elutasító volt) és nem hagytam elmondani amit szeretne.hülye vagyok, tudom
2011. ápr. 11. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!