Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Gáz, ha egy fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz, ha egy fiú nem jár társaságba?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen diszkó/bulik (bár természetesen oda sem), de nem járkálok el kocsmákba, vendéglátó egységekbe és strandra sem.

Nem vagyok se lúzer, se csúnya (sőt) se semmi ilyesmi, egyszerűen csak mivel régebben állandóan én voltam a céltábla a suliban (mert nem úgy élek mint sok mai kortársam) így valahogy nem bízom már az emberekben, és nem szeretek közöttük lenni (ez nem azt jelenti, hogy utálnám őket vagy félnék tőlük, egyszerűen csak nem érzem jól magam.)

Azt sem jelenti, hogy egész nap itt kockulok, nem WoW-ozok meg ilyenek, hanem olvasok, filmet nézek, kutyát sétáltatok stb, de gondolom az első benyomás az az lenne, hogy beteg/szociális fóbiás/zakkant vagyok, pedig nem. :)


Bocs, ha hosszú lett. Tehát lányok, járnátok ilyen emberrel? Nem azt jelentené, hogy egész nap itthon ülünk, hanem mondjuk kirándulunk, sétálunk, esetleg moziba/színházba megyünk meg ilyenek.


19F


2010. júl. 27. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok de tök ugyen ez a szitu van nálam is és szintén 19 vagyok:P
2010. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A hikikomoriban szenvedők megérzik a külső világ nyomását, mely elől elmenekülnek. Bezárkóznak hálószobájukba, vagy a szülők házának egy szobájába és hosszas időt töltenek ott, akár éveket is. Általában kevés barátjuk van, de lehet, hogy egy sincs. Egy hikikomoris általában éjjel tévézik, hosszú órákon át, felváltva internetezik és játszik számítógépes játékokat, melynek egyenes következménye, hogy nappal alszanak, azaz későn kelnek és dekoncentráltak. Sok olyan hikikomoris van, aki munkáját is ehhez választja, nem ritka a tőzsdés, aki eszméletlen pénzeket zsebel be szindrómája miatt. Sokan pénzügyi szabadságra törekszenek, mellyel végleg elidegeníthetik magukat a társadalomtól, ám sokan vannak, akik szociális segélyekből élnek és többnyire otthon fekszenek. A társadalomtól való elvonulás fokozatosan történik, az érintettek boldogtalannak tűnnek, elveszíthetik barátaikat, bizonytalanná válhatnak, kevesebbet beszélhetnek és aztán már nem mennek sehova, maximum dolgozni és azonnal mennek haza, feküdni a kanapéra vagy matracra.


esetleg?

2010. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem kockulok egész nap. Számítógépes játékokkal pedig egyáltalán nem játszom.


Nem vagyok hikikomoris.

2010. júl. 27. 19:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Szintén az mint az első írt

19/F!!! :D

2010. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Csak épp hiányzik az a valaki, akivel kiszabadulhatsz ebből, akivel kellemesen eltöltheted az idődet. Aki társ ebben,aki szintén hasonlóan gondolkodik, és szívesebben kirándul pl, mintsem kocsmázzon.

Tehát a kérdésedre a válasz, hogy én speciel szívesen ismerkednék ilyen típusúakkal.

2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is így vagyok vele. Régebben mondjuk eljártam bulizni, de mióta van barátom, azóta nem járok sehova. Ez több, mint 2 éve van így.

Mi is kirándulunk, sétálunk, és az estét is inkább otthon, nyugodt körülmények között töltjük.

19/L

2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

19:59 igazad van nekem tényleg hiányzik az a társ aki elfogad ilyennek amilyen vagyok és szivesen töltené velem az időt. A kirándulás sétában benne vagyok én is csak nincs kivel. Most öszejöttem egy lányal de már 1hete nem halottam felőle:/ én kérdezgetem hogy van e kedve találkozni stb.. annyit mond nem tudja mikor találkozhatunk:/ szal hiányzik az a társ akivel szivesen tölteném szabadidőm vagy aki szivesen töltené velem a szabadidejét ...

első voltam.

2010. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az első 19:59-nek van igaza...:D:D
2010. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

hasonló a vőlegényem. csodásan tiszteletreméltó, szeretnivaló.


egy 16 éves lány, aki sose volt buliban, sosem volt részeg, és nem is akar. füvezni se.

2010. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ugyanez a szitu nálam is. de nekem vannak barátaim rendszeresen hivnak ideoda. fesztiválozok is.

de egyre jobban érzem nekem nincs kedvem az emberekhez.

filmezek olvasok énis. sokkal jobban élvezem.

2010. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!