Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Miért nem tudom szeretni, azt aki engem szeret és miért szeretem, azt akit nem is érdeklek?

Figyelt kérdés

Utálom magam emiatt szenvedek olyan miatt, akit nem érdeklek és nem tudok azzal foglalkozni, aki szeretne, megbecsülne..

De nem lenne hülyeség olyannal kezdeni aki nem érdekel engem? Egy kapcsolat nem a szerelemre kellene épüljön?

18L


2010. júl. 27. 12:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. De szerintem ugyanúgy mint sokan mások. Adtam egy olyan fiúnak esélyt aki igazából nem érdekelt csak rendes volt és kedves, de ettől még nem voltam belé szerelmes. Aztán pedig 6 hónap után szakítottam vele, mert nem bírtam így tovább. Szóval így neki is csak fájdalmat okoztam. Azóta megfogadtam, hogy csak olyannal kezdek aki valóban érdekel. Sajnos erre meg nem igazán van példa, hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak valakivel, de akkor inkább az egyedüllét minthogy újból olyan kapcsolat mint az előző. 18/L
2010. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!