Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Miért nem tudom szeretni, azt aki engem szeret és miért szeretem, azt akit nem is érdeklek?

Figyelt kérdés

Utálom magam emiatt szenvedek olyan miatt, akit nem érdeklek és nem tudok azzal foglalkozni, aki szeretne, megbecsülne..

De nem lenne hülyeség olyannal kezdeni aki nem érdekel engem? Egy kapcsolat nem a szerelemre kellene épüljön?

18L


2010. júl. 27. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. De hülyeség lenne ha most olyannal kezdenél akit te nem is szeretsz.Lehet nem éreznéd magad jól a kapcsolatban. Vagy akár a szerelmem közben is kialakulhat. (tapasztalat). De szerintem várj még arra akit te igazán szeretsz. Én ezt tenném.:)
2010. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*szerelem bocs...
2010. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Várok egy ideje, de már lassan kiborít, hogy mindig ez a helyzet...
2010. júl. 27. 13:03
 4/11 anonim ***** válasza:

H ha ugyérzed hogy lenne olyan akivel tudnál járni (mert megfelel az elvárásaidnak ) akkor sztem vágj bele, és hátha szerelem lesz belöle, max kilépsz a kapcsolatból és annyi. Igazábol sok vesziteni valód nincs.

Vagy csak lehet egyszerüen válgoatos vagy, vagy félsz a kapcsolatoktol és mindig csak olyan után vágyakozol ami elérhetetlen :S :/:/ :)

2010. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, sokan belemennek olyan kapcsolatba, ahol csak az egyik fél szerelmes. De nem jó, hidd el, próbáltam. Mindig ott a hiányérzet. Engem szeretett, én őt nem.

Aztán 28 voltam, amikor először lettem viszonzottan szerelmes, de meg kell mondanom, hogy ez is egyenlőtlen, a párom sokkal hamarább kihűlt felém, mint én felé. És ez pokolian fájdalmas. Szóval igazából sz...ar az egész, nem hiszek benne, hogy jó lesz valaha igazán. Az egyik mindig kevésbé szeret. Szerencsések azok, akiknél ez másként van, de a tapasztalatom sokkal inkább az, hogy ilyen nincs. Hány barátnőm regélt a szerelméről, hogy ilyen szerelmesek, olyan szerelmesek, de aztán sokszor kiderült, hogy a lány csak álomvilágban élt. De ugyanez előfordul férfiakkal is. Nagyon nehéz szembenézni azzal, hogy egy valaha lángoló szerelem a másikban már kihűlt. Ezt nem merik kimondani sokan maguknak sem, csak érzik, hogy valami nem jó. Hát ez a nem jó: már nem szeret. Ha szeret, akkor a 2 ember boldog, ragyog a szemük. Van ilyen, de ez nem tart sokáig. Biztos van kivétel, de én még nem láttam.

32N

2010. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok sajnos... Régótaszeretek egy srácot, aki olyan típus, hogy az olyan lányok nem jönnek be neki, mint én....Nem érdekelem...de mégis szeretem. Közben összejöttem egy sráccal, akinek tetszettem, de nagyon rossz volt, mert végig a másikra gondoltam....És nem bírtam tovább, szakítottam.Szerintem ne menj bele...legalábbis addig, amíg a másikat el nem felejted, vagy amíg nem találsz egy olyat, akivel úgy érzed, hogy elfelejthetnéd.Elég szar dolgok ezek:(

18/L

2010. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ezzel sajnos én is igy vagyok, de te legalább te 18 éves vagy és még százszor megtalálhatod a párod..

Én 33 vagyok 2 éve lett vége annak a kapcsolatomnak ahol én szerettem igazán, de kiléptek belőle. Most engem szeretnek nagyon, de boldogtalan vagyok, mert én nem ezt érzem..én is úgy gondolom, hogy nagyon szerencsés az ahol mindkét fél lángol..

2010. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat en rengeteg peldat tudok erre, egyik baratnom folyton ugy lett szerelmes hogy osszejott egy pasival ki nagyon odavolt erte es aztan idovel neki is sikerult beleszeretnie. @ evig tartott a kapcsolat , mert azta n a fiu"kihult", most egy ugyanilyan kapcsolatba van , en nagyon is mukodik;) Amugy a sajat tapasztalatom nem ilyen , es is szerettem egy pasit, de nem jott ossze a dolog, aztan osszejottem egy masik pasival erre o is egy csajjal, amugy legjobb baratok voltunk. En szarul ereztem magam , azt hittem h elcsesztem , s meg most sem tudom eldonteni h hogy volt, de az igazsag az h a kapcsolatom nagyon rossz volt, azert ,mert a pasi nem volt belemzugva, s en sem bele, o meg akart hoditani, de nem tudott, en meg meg sem akartam hoditani ,mert folyton a masikra gondoltam, a kapcsolatnak vege lett, a legjobb baratomnak viszont bejott a dolog , szoval a baratsagnak annyi lett. En meg egyedul maradtam , se barat se szerelem. A lenyeg az ha a pasi mindent megtett volna ertem, akkor el tudtam volna felejeteni ezt;) Szoval szerintem adj egy eselyt a szerelemnek;)
2010. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kell adni eselyt, persze. S meg ebben a korban sok lany csinalja. tudom, mert en is ezt tettem (teszem).

Mostmar ugy erzem felnottem annyira, hogy ha megkapom azt a ferfit akivel jol leszek, tudnam ertekelni es elfogadni. Csak nagyon nehez azt a ferfit megkapni.

Nem tudom milyen tapasztalataid vannak eddig sracokkal. En voltam egyszer szerelmes, akkor a srac nem is tetszett amig randizgattunk az elejen (kimentem mert volt vmi uzleti ugyunk):))

de amikor udvarolt az en fejembe csak az exem jart, akinek nem kellettem.

.s mire en is rajottem h ez biztos es szerelmes "mertem" lenni a pasimba, o kezdett elhidegulni, mert erezte rajtam, h nem e'lem bele magam. Vegul a 3 legszebb ev volt az eletembol, de vege lett mert keson vettem eszre milyen kulonleges.

Uh a legjobb tanacs, h soha ne gondolj masra es ugy indulj kapcsolatba.

En nagyon megbantam, mert elvesztettem azt akit igazan szerettem.

Uh most azon remenykedem h az eletben lehet tobbszor is szeretni :) Es hiszem ezt

2010. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Valaki olyan miatt voltam a padlón akit nem érdekeltem. Ez ment másfél évig. Közben volt egy srác aki szerelmes volt belém de nem foglalkoztam vele. Aztán megint belezúgtam egy pasiba de neki volt barátnője. (Közben azért húzta az agyam) Visztont a fiú aki szerelmes volt belém nem adta fel. Közben összejöttem egy sráccal majd szakítottunk. És rájöttem hogy beleszerettem abba aki szerelmes volt belém de közben becsajozott. Utána megismertem egy nagyon különleges fiút de úgy tünt a dolog reménytelen. És fölbukkant a másik aki régen szeretett engem hogy szakított a barátnőjével de engem addigra már nem érdekelt. Na aztán ez megfordúlt és ez lejátszódott vagy 5x. Egy napon viszont rengeteget beszélgettünk azzal akivel úgy tünt hogy reménytelen és összejöttünk. Két hónapja vagyunk együtt. Így visszagondolva lehet nem is volt a többi olyan nagy szerelem de nagyon ki voltam miattuk.

Lehet kicsit értelmetlen :D

2010. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!