Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik már nagyon egy barátnő, aki tud szeretni, érzelmes, és én is szeretem őt. Mit csináljak? 16/f

Figyelt kérdés

Igazából egy lány sincs a környezetemben. A suli is fiú beállítottságú. Osztályban s csak fiúk vannak. Délutánonként edzésre járok és ott is csak fiúk vannak. Velük se vagyok túl jóba. Elvagyok velük suliba, de ők sulin kívül állandóan gépeznek kb. Nem tudom már, hogy hol ismerhetnék meg valakit. Sokkal könnyebb helyzetbe vannak azok, akik gimibe járnak. Kisvárosba szeretnék lakni, mert ott jó a közösség általában. Túl nagy nekem talán budapest, de ezzel nem tudok mit csinálni.

Néha látok reggelente egy lányt a villamoson, de nem merem leszólítani. Csinos lány, de egyáltalán nem biztos, hogy tetszik is nekem. Valami azt súgja hogy csak azért szólítanám le, mert nincs jobb.

A legjobb barátom szerint, nálam kedvesebb, megértőbb ember nincs is. Foglalkozok a testemmel, a kinézetemmel és hülyének se mondanám magam. Elvileg még helyes is vagyok. Az elvárásaim se nagyok. Csak egy csinos, kedves lányt szeretnék, tud szeretni és nem közönséges és van egyénisége.


2010. márc. 28. 13:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
A probléma ismerős, hasonló cipőben jártam és járok már megint. Keress valakit akivel elvagy, vagy kérd meg a legjobb barátod, hogy járjatok szórakozóhelyre, buliba kocsmába akármerre. Ott vannak bőven, próbálj ismerkedni a barátnőszerzés szándék nélkül. Ha valakivel odajutsz már hogy helyzet van érezni fogod. Menj kutyát sétáltatni ha kell, még állitolag ugy is lehet valami. :) Amúgy meg az is lehet, hogy valaki jön majd magától, elmondásod alapján ez bejöhet. Ezzel azonban megjegyzem vigyázni kell, mert az érzés, hogy nincs senkid arra sarkalhat, hogy meg kell ragadnod a lehetőséget, ami aazonban lehet hogy nem jó ötlet. A próbát azért megéri. fiatal vagy még fel a fejjel. Szerintem.
2010. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

Hmmm... Ritka az ilyen fiú :)

Nekem tetszik, amennyit elmondtál magadról.

Sok szerencsét.

2010. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó vagyok, lemaradt a 15/L :D
2010. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj meg hétvégenként elmenni valahova, és most itt nem konkrátan bulizni gondoltam. :) Szólítsd meg a lányt! Ha megismered, biztosabb lehetsz benne, hogy tényleg tetszik-e.
2010. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó igazat beszél :)

Hétvégenként menj el valahova (nembulizásra gondolok emrt ott cs k*rvákat találhat az ember..)

Gondolok kisebb-nagyobb plázákra :)

Aki tetszik menj oda nyugodtan

Nem kell parázni csak lazán (:

Esetleg tömegközlekedésen ha látsz valakit ott érdemesebb leszólítani.

pl : "szia megtudnád mondani h ez arra megy-e , utána te merre mész stb"Innen ki lehet alakítani egy norm. beszélgetést ha ő is akarja;)

Ezek után megkérdezheted a nevét esetleg aztán letudod szűrni h szimpi-e vagy :)

Sok siket és csak lazán;)

Ice;) (15/f)

2010. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Jó is lenne, ha így menne. Nem merek idegeneket leszólítani. Olyan már volt, hogy megkérdeztem valakit, hogy merre kell menni, de akkor tényleg nem tudtam és nem azt néztem, hogy kit kérdezek meg. Nameg általában nem egyedül mennek. Ez is hátrány.

A legjobb barátom meg nagyon messze lakik.

2010. márc. 28. 13:57
 7/33 anonim ***** válasza:
59%
Én lány vagyok,Pécsi..Hasonló cipőben járok én is,sehol sem találok egy olyan fiút,akivel szívesen összejönnék:( Egyikre csak barátként tekintek,másik meg egy tapló..:S
2010. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
55%

csatlakozom a klubbhoz:(

14|l:D

2010. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem,a csajok 99%-a taplókkal jár!Te lennél a 100 csajból az 1,akinek nem jön be egy tapló pasi?:/
2010. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
14:02-esnek írtam!
2010. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!