Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik már nagyon egy barátnő, aki tud szeretni, érzelmes, és én is szeretem őt. Mit csináljak? 16/f

Figyelt kérdés

Igazából egy lány sincs a környezetemben. A suli is fiú beállítottságú. Osztályban s csak fiúk vannak. Délutánonként edzésre járok és ott is csak fiúk vannak. Velük se vagyok túl jóba. Elvagyok velük suliba, de ők sulin kívül állandóan gépeznek kb. Nem tudom már, hogy hol ismerhetnék meg valakit. Sokkal könnyebb helyzetbe vannak azok, akik gimibe járnak. Kisvárosba szeretnék lakni, mert ott jó a közösség általában. Túl nagy nekem talán budapest, de ezzel nem tudok mit csinálni.

Néha látok reggelente egy lányt a villamoson, de nem merem leszólítani. Csinos lány, de egyáltalán nem biztos, hogy tetszik is nekem. Valami azt súgja hogy csak azért szólítanám le, mert nincs jobb.

A legjobb barátom szerint, nálam kedvesebb, megértőbb ember nincs is. Foglalkozok a testemmel, a kinézetemmel és hülyének se mondanám magam. Elvileg még helyes is vagyok. Az elvárásaim se nagyok. Csak egy csinos, kedves lányt szeretnék, tud szeretni és nem közönséges és van egyénisége.


2010. márc. 28. 13:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
55%

Hellóka. Nekem is hiányzik... :\ Csak nekem fordított a helyzet, mert lány vagyok. Valahogy én mindig a "hülyéket" fogom ki: vagy tapló, vagy túlságosan félénk, és pont emiatt semmi sem lesz belőle... A kettő között mintha nem létezne. Ja, és ha tegyük fel mégis, az ország másik felén él az illető. :\ Pedig olyan jó lenne, de valahogy sose jön össze.

Na de az vigasztaljon titeket, hogy bár egyedül vagyunk, egy cipőben járunk... :D 16/L

2010. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%

15/L


Hát nekünk már csak ez jutott :D :/

Az a rossz, hogy most legjobb barátnőm, aki ugyan így volt, mint én, most jött össze valakivel. És ez nem rossz, nagyon örülök. :) Csak még magányosabban érzem magam.

Neki összejött, nekem miért nem? A tapló és a papucs pasi között miért nincs átmenet? :/

2010. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
55%

18:03 én átmenetnek érzem magam, ez baj? :)


csatlakozom én is a sorhoz, gyarapítom a boldogtalanok csoportját, nekem is hihetetlenül hiányzik egy értelmes, helyes, hozzámillő lány :) :(

16/f, szfvár

2010. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
55%

Ha minden igaz,amit leírtál magadról (feltételezem,h igen),akkor ne csüggedj,biztos megtalálod,akit keresel!!! Ritkaság az ilyen fiú,ne is akarj megváltozni!!! Maradj ilyen jó szándékú,amilyen vagy,és megtalál téged is az igazi boldogság!! Akkor,amikor nem is számítol rá (tapasztalat!!) Sok lány van,hidd el,aki ilyen fiúra vár!! (többek között én is ilyen voltam,és már boldogan azt mondhatom:MEGTALÁLTAM!!)


Sok sikert,majd várom privátba,vagy akár ide is a fejleményeket!! Légy jó,vigyázz nagyon magadra,kincs vagy!!

2010. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
55%
Jah,amúgy 17/L voltam!! :)
2010. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
55%
Hú, mennyi magányos ember! A bulik alapján se kell általánosítani - valaki azt írta, hogy ott csak k.rvák vannak, hát ennyi erővel én is mondhatnám, hogy ott pasiban meg csak taplók vannak. Csakhogy egyik sem igaz. Sokan kipróbálják az ismerkedésnek ezt a kézenfekvő formáját. Nyugodtan menj oda, ha valaki megtetszik, egyrészt mert a lány nem fog hozzád odamenni (nagy valószínűséggel), másrészt meg ha nem jön össze, egy fiúnak ez annyira nem égő.
2010. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
77%

emberrrrr ha te Pesten nem találsz egy jó megértő normális ÉR-TEL-MES nőőt akkor nemtudoommerremeeenj :|:Dddd


bár én Szekszárdon lakom, ami eléggé kicsi város, de ne hidd h olyan jó lenne.. megvannak a hátrányai, tény h a közösség jobb, mindenki ismer kb. mindenkit mint egy faluban :D


szerintem is nyáron sokkal több esélyed lesz majd ismerkedni, meg ha el jársz valahova..

(a pláza meg szerintem eléggé b*zis hely de hát ki tudja :D)

amúgy amit leírtál azok alapján a sok tajték korodbeli pasi közül szinte azt kell h mondjam h normálisnak tűnsz :o

szóval itt semmi nincs elveszve :D biztoss találsz valakiit :)))

2010. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Alessa ***** válasza:
77%

Igazából, ugyanígy vagyok vele, mivel énis pesti vagyok, és én meg szinte csak lány suliba járok. Az osztályomba is csak 2 fiú van, akik olyan sötétek, hogy az éjszaka melettük világos. Én se várok el sokat, mégse találok senkit =)


Sok szerencsét!


RisingSun /16/L/

2010. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

18:03 vagyok


18:38! egy kincs vagy ;)

amúgy ma mi volt? :D mármint.... minden pasi leszólított minket barátnőmmel. a hotdogos flörtölt, egy pasi kikiabált az autójából nekünk (amit utálok -.-), 2 srác direkt tette az agyát messziről nekünk, de amikor odaértünk, kicsi bátorságuk sem volt-.-

és minden pasi utánunk fordult az utcán. mi van ma, emberek? :D

ja és megjegyezném, hogy egyáltalán nem voltunk csinosak. sőt... átlagon alulian néztünk ma ki :D

2010. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

megnézném, mit nevezel te átlagon alulinak ;)

szerintem nem a pasikkal volt ma különlegesség, hanem Veled ;)


17/F

2010. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!