Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik már nagyon egy barátnő, aki tud szeretni, érzelmes, és én is szeretem őt. Mit csináljak? 16/f

Figyelt kérdés

Igazából egy lány sincs a környezetemben. A suli is fiú beállítottságú. Osztályban s csak fiúk vannak. Délutánonként edzésre járok és ott is csak fiúk vannak. Velük se vagyok túl jóba. Elvagyok velük suliba, de ők sulin kívül állandóan gépeznek kb. Nem tudom már, hogy hol ismerhetnék meg valakit. Sokkal könnyebb helyzetbe vannak azok, akik gimibe járnak. Kisvárosba szeretnék lakni, mert ott jó a közösség általában. Túl nagy nekem talán budapest, de ezzel nem tudok mit csinálni.

Néha látok reggelente egy lányt a villamoson, de nem merem leszólítani. Csinos lány, de egyáltalán nem biztos, hogy tetszik is nekem. Valami azt súgja hogy csak azért szólítanám le, mert nincs jobb.

A legjobb barátom szerint, nálam kedvesebb, megértőbb ember nincs is. Foglalkozok a testemmel, a kinézetemmel és hülyének se mondanám magam. Elvileg még helyes is vagyok. Az elvárásaim se nagyok. Csak egy csinos, kedves lányt szeretnék, tud szeretni és nem közönséges és van egyénisége.


2010. márc. 28. 13:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%

Megint 14:30-as vagyok!

Akire barátként tekintesz,azzal meg nemártana pasiként számítani.Mert ha így gondolkozol,akkor a kedves,normális srácokat barátként,a rendes pasikat,meg tahónak fogod tartani és pasi nélkül maradsz!

2010. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
55%
Ismét a Pécsi lány vagyok..Én is voltam már olyan helyzetben,hogy azt mondtam helyes, meg kéne próbálni,de ahogy elgondolkoztam rájöttem hogy azért tetszik,mert nincs más/jobb..Szerintem is mozdulj ki,nyáron meg majd több esélyed is lesz az ismerkedésre:) Pest elég nagy,sok fesztiválra tudsz majd menni..Egyetlen olyan jó barátnőd sincs akivel úgy érzed érdemes lenne megpróbálni?Vagy senki olyan?Esetleg baráton keresztül ismerkedhetnél..Most senki sem tetszik igazán?
2010. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 14:33-as nem egészen értettem amit most írtál..Akire barátként tudok csak tekinteni,az igen valóban kedves,aranyos,de egyszerűen nem érzek többet iránta,s szórakozni nem fogok fiúkkal..A tahók meg nem biztos hogy rendes srácok,ha csak du*ni akarják a lányokat,beszólnak,mindenkivel kikezdenek,s folyamatosan bunkóznak mindenkivel..
2010. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Hát a legjobb barátom lány, jól néz ki és nagyon szeretem, ahogy ő is engem, de vele nem akarok többet és ő se. Vagyis én akartam, de elutasított. Akkor fájt, de már elfogadtam és rájöttem, hogy jobb is így talán. Így érezzük jól magunkat, mint legjobb igazbarátok.
2010. márc. 28. 14:42
 15/33 anonim ***** válasza:
55%
Néha lehet,hogy egy legjobb igaz barát többet jelent egy kapcsolatnál:) Amúgy nekem is van egy ilyen fiú,és örülök hogy annak idején nem jöttünk össze(miattam.)..:)
2010. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%
nekem úgyanígy hiányzik valaki, csak én lány vagyok:D 16 éves
2010. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
55%

De aranyos vagy... :)

Ritka manapság az ilyen srác. Szeretnék egy ilyet :)

Picilány (16/L)

2010. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
55%

Hát manapság velem is ez van :/

Volt egy srác, akibe 2 évig szerelmes voltam, de sajnos viszonzatlanul. Tipikus tapló volt mindenkivel, de leginkább amikor a haverjaival volt. De valahogy vonzott, mert ismertem az érzékeny oldalát, amikor csak ketten beszélgettünk, stb. De gondolom ismeritek az ilyet.

Most pedig a legjobb barátomba sikerült beleszeretnem. :/ Nem akarok vele összejönni, mert a barátságunkra rámenni, de mégis nehéz, hogy a közelemben van.. :/

Miért van az, hogy nem találni rendes, aranyos pasit? :/

Mostanában semmi sem jött össze, nagyon magányosan érzem magam. Remélem ez rendeződik, mert én ezt nem bírom :(

2010. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
55%
15/L voltam utoljára :D
2010. márc. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, de nincs a közelembe. Pedig jó lenne.
2010. márc. 28. 17:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!