Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeretni egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeretni egyszerre 2 fiút? Mit tegyek ha szeretem mind a kettőt és egyiket sem akarom elveszíteni? Köszönöm válaszaitokat!

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez így elég meredek.tudnak egymásról?mert elöbb-utóbb Neked kell választanod,ha nem akarsz két szék közé esni.
2010. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egyik tud a másikról, de nem állított még választás elé!! A másik fiú viszont semmit sem tud!!! :S
2010. júl. 21. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
abból lehet probléma,ha a másik fiú is megtudja.Próbáld meg óvatosan kipuhatolni,hogy mit szólna egy ilyen helyzethez.Ha őt sem zavarja,akkor ez így müködőképes.
2010. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kérdezgettem már tőle és mondta h soha többet szóba sem állna velem :/

Köszönöm a válaszokat :)

2010. júl. 21. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:

ezt hívják teleribanckodásnak.


választanod kell, mert a kép pasi össze fog verekedni miattad.

2010. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

nem összeverekedniük kéne!

téged összeverni te ribanc!

rohadjon meg az összes ilyen tetü mint te!

2010. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem gondolom h ribanc vagyok mert beleszerettem mind a kettőbe :S

De meglehet a véleményed...

2010. júl. 21. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Amiatt nem lehetsz ribanc....velem is előfordult már,sőt mai napig tart 3 év óta és azóta nem tudom mi legyen.De nem járok egyikkel sem,vannak kapcsolataik a két illetőnek,nem akarok ugy kikezdeni valamelyikőjükkel,hogy esetleg valaki mást is szeretek,nem lenne fair.....csakhogy ez 3 év után sem oldódott meg,nem tudom mit várjak továbbra is.Sokat segiteni nem tudtam a válaszommal,de sokan vannak igy,és ettől még nem vagy ribanc....

22/L

2010. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

gondolom mindkettő megkur. akkor az nem ribancság???

hanem? konzervativság???

2010. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet egyszerre két emberbe beleszeretni. Számomra legalábbis elképzelhetetlen.

Egyébként meg biztos nehéz lehet, de a saját problémádtól sajnos nem látod a másik két szereplő gondját: átvágod őket. Vagy legalábbis az egyiket. Mondanám, hogy válaszd azt, aki nem tud a másikról, merthogy aki hajlandó osztozni rajtad, annak nem jelenthetsz túl sokat. Mégsem mondom, mert a srác megérdemel egy olyan lányt, aki nem csalja a háta mögött...

2010. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!