Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSak szórakozik velem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSak szórakozik velem? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
A baratommal egyutt voltunk masfel evig.eloszor egy ev utan szakitottunk mert sms ezett egy csajjal es rajottem.kulon voltunk egy honapot es aztan kibekultunk.fasza volt 4 honapig aztan o szakitott,azzal az indokkal h "massal is szeretne lenni es sok volt ez a masfel ev". masfel honapja vagyunk kulon es nagyon rossz.:( o kozben egyuttvan a csajjal[aki 300 km re lakik tolunk],de alitolag nem erdekli,csak "egyutt vannak".velem visoznt nagyon rendes.talalkozgatunk,beszelunk,ugyanugy.parszor osszejottunk meg amig nem voltunk kulon ,amolyan egy ejszakas kalandokra..latszik rajta hogy jol erzi velem magat...aztmondja szeret meg csak nem ugy es hianyzom is neki.de annyira nem szeret hogy egyutt legyunk.szerintetek?mit csinaljak?:( ja,es tudnatok par tanacsot adni hogy hogy erjem el hogy kicsit fusson utanam?NAGYON NAGYON KERLEK SEGITSETEK.:((
2010. júl. 26. 00:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
amugy meg nagyon koszonom a valaszokat.nagyon halas vagyok mert meg tapasztalatlan vagyok ilyen teren.:(
2010. júl. 26. 15:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha már magyarázkodni kell, elég indok, hogy vagy normális kapcsolatot akarsz, vagy semmit.
2010. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk úgyvolt h sokáig kavartam volt pasimmal aztán elhatároztam magam hogy nekem ez így nemjó mert így sose fogom elfelejteni és utánna visszafogtam magam próbáltam hozzá hűvös lenni hogy tényleg csak barátok se csók se semmi. és majdnem 3hét után pedig megkérdezte h nem e akarok vele újra járni (persze rögtön megkérdeztem h most azért mert már nem kavarunk de mondta h a haverja is aztmondta h biztos eztfogom hinni, meg h gondolta ő is h rögtön kombinálni fogok de rájött h mégis szeret.)
2010. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
en is elkene hatarozzam magam h nem es kesz,de annyira jo vele.:( de megprobalok en is ugy viselkedni ahogy irtad.:) kivancsi vagyok..:) amugy meg nagyon nagyon szepen koszonom a valaszaidat Vivike.:)
2010. júl. 27. 09:42
 15/16 anonim ***** válasza:
hajrá :) és szivesen
2010. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, és pot ezt teszem 2 napja, hogy nem létesítek vele semmiféle kapcsolatot, csaak azt fújom neki, ha írogat, hogy válasszon.A másik csaj, vagy én!Akkor keressen csak ha döntött, mert nem leszek szexpartner.velem már csak heti 2 napot töltött, ami szép volt és jó,mert érzem,hogy szeret, de valahogy nem az van mint régen.Azt gondolom, hogy belém szerelmes ,még szeret, a másikat meg csak megszerette, mert másképp miért járna vissza hozzám.Ki ez a nő neki, ha már az elején megcsalja.Most én is hűvös vagyok, és visszautasító.makacsan várok!Lehet talán csak annyit akarok, hogy halljam tőle, hogy kezdjük újra, de én sem lennék képes mind ezt amit velem tett, elnézni!Sokat szenvedtem miatta már.Tagadja hogy együtt van a csjjal, de én érzem, hallottam dolgokat, ami arra utal, tehát már szinte 90% . MIndkettönket akar!Most majd kiderül kit jobban, ha engem nem kap meg!Gondolom a szex fog neki hiányozni jobban, mert azt érzem, hogy ha találkozunk forr a vérünk, mintha újra szerelmes lenne.De egyenlőre csak ennyit kapok tőle, és hogy szeret, ezt mondja.nem tudom!Most várok én is :) Jól bírom, és ő is érzem, hogy nem hagyja annyiba!Bírd ki te is!Hidd el valamilyen formában jól jársz.Jobban mint ha megadnád magad! ;)

Kitaretás!!!

2010. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!