Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSak szórakozik velem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSak szórakozik velem? Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
A baratommal egyutt voltunk masfel evig.eloszor egy ev utan szakitottunk mert sms ezett egy csajjal es rajottem.kulon voltunk egy honapot es aztan kibekultunk.fasza volt 4 honapig aztan o szakitott,azzal az indokkal h "massal is szeretne lenni es sok volt ez a masfel ev". masfel honapja vagyunk kulon es nagyon rossz.:( o kozben egyuttvan a csajjal[aki 300 km re lakik tolunk],de alitolag nem erdekli,csak "egyutt vannak".velem visoznt nagyon rendes.talalkozgatunk,beszelunk,ugyanugy.parszor osszejottunk meg amig nem voltunk kulon ,amolyan egy ejszakas kalandokra..latszik rajta hogy jol erzi velem magat...aztmondja szeret meg csak nem ugy es hianyzom is neki.de annyira nem szeret hogy egyutt legyunk.szerintetek?mit csinaljak?:( ja,es tudnatok par tanacsot adni hogy hogy erjem el hogy kicsit fusson utanam?NAGYON NAGYON KERLEK SEGITSETEK.:((
2010. júl. 26. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne legyen kaland sem, amíg az elkötelezettség nem kell neki.
2010. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát bocsi de sztem ő nemfog futni utánnad. meg am is miért akarod? ha benne vagy ebbe h tökjó így neked együtt vagytok néha stb... elhiszem h hiányzik de ha együtt lennétek megint akk megtudnál benne bízni főleg h már átbaszott? énis voltam így h jártam egy sráccal külön voltunk (mondjuk nem 1-2hónapot..) közbe kavartunk elvoltunk persze én szerettem és h kavartunk nem is tudtam elfelejteni aztán most visszakaptam, de azokután h tudtam h megcsalt (hányszor..) meg hazudott nekem még most se bízok benne és nembiztos h jóldöntöttem mert csak mégszarabb lesz ha megitn pofára esek. megjegyzem még kavartunk ő se futott utánnam persze jólett vna h ne csak énlennék ott neki hanem h ő is teperjen kicsit h foglalkozzak vele :D (najolvan remélem vmi értelmesett is mondtam :D )
2010. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nagyon koszi.segitettel.:) en is tudom h nem tudnek bizni benne es nem lenne jo ha egyutt lennenk de szeretnem h kicsit o is fusson es erezze azt amit en..:(
2010. júl. 26. 11:25
 5/16 anonim ***** válasza:
csak az a baj hogy ha ő szakított veled, hiába mondja h szeret mert persze lehet csak hát igen nem annyira h együtt legyetek akkor te sokkal jobban szereted őt és ő úgyse fogja azt átérezni amit te :/
2010. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen.tudom.:( de fogalmam sincs mit tehetnek.nagyon szeretem.:( es az a baj h ezek a "kalandok" ugy egy hete szinte mindennaposak.es utana szar mert hianyzik megjobban.errol beszelgettunk a tegnap es aztmondta neki is hianyzik es neki is rossz.de nem szeret mar ugy mint reg.:( barhova hivom mindig jon.mindig ugy intezzuk h ketten legyunk.nagyn sokat vagyunk kettesbe es akkor latszik rajta hogy jolerzi magat.a csaj meg az este is es azelott is legalabb tizszer hivta de o nem vette fel.
2010. júl. 26. 12:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért futna utánad, ha bármikor rendelkezésre állsz?
2010. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de epp az hogy mit tudnek csinalni h valtoztassak ezen?es hgy tudnam elerni hogy fusson?hogyha most hirtelen nem talalkozgatnek vele meg eltunnek akkor o sem keresne mert iszonyuan makacs.:(
2010. júl. 26. 14:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne keressen. Legalább láthatod, meddig bírja nélküled.
2010. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
es meg is haragudna mert nem ertene mi tortent hirtelen.:(
2010. júl. 26. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!