Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akar valamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar valamit vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
2 Hónapja ismerem a lányt ő 17 én 19 suli után általában együtt sétálunk. Kb egy hónapja rájöttem hogy beléestem ezt elmondtam neki. Továbbra is találkozgatunk. Pár napja megtörtént az első csók azt mondta jó volt de ez nem változtat azon hogy még nem akar semmit de kérdem én miért hív el hogy találkozzunk és miért teremt romantikus helyzeteket ha nem akar tőlem semmit ? most mi van ? Kérlek próbáljatok meg segíteni mert nem tudom hogy most mi van.
2011. nov. 14. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
fűzd még.
2011. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem akarja elsietni. Próbálj finoman/tapintatosan nyomulni aztán ha nem tetszik neki akkor szerintem csak "legyünk barátok" duma fog jönni :D
2011. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval.
2011. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok: azért értek egyet a másodikkal, mert én ugyanezt csináltam a pasimmal anno... Tudom, hogy nem volt szép tőlem, de ha hagytam volna felgyorsulni az eseményeket, akkor semmi sem lett volna belőle, hanem riadtam kifutok a kialakulófélben levő kapcsolatból.
2011. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem bejössz neki. amúgy milyen romantikus helyzeteket?
2011. nov. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!