Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen eselytelen mar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen eselytelen mar hogy vissza szerezzem?

Figyelt kérdés

1hete kidobott a baratnom..azt mondja nem szeret pedig elotte 2nappal meg azt mondta szeret.3evig voltunk eggyutt..raadasul telefonon szakitott. A lenyeg h van egy srac aki nyomul ra, es az ex baratnomnek ez tetszik is..mintha alakulóban lenne naluk a dolog..eggyutt ebedelnek, a srac elmegy ele mindig a sulihoz,mar smaroltak is..

De a baratnom azt mondta a baratnojenek h o nem akar semmi komolyat a sractol csak vegre lazitani akar.

Tobben mondtak nekem h most egy darabig ne keressem ot...csak nagyon nehez megallni..felek hogy o mar sosem fog engem keresni..az a baj hogy nagyon szeretem es nagyon hianyzik nekem :(


2011. nov. 14. 07:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

irtam egy verst.. ez a szívemből szól.. jó ötlet-e elküldeni ? ha sokszor nem is válaszol az üzeneteimre?



Megtaláltam - elvesztettem

Megkaptam, és - nem becsültem

Legyen a büntetés

Ezerszer halál

Mint csak egyszer

Magamra hagyjál


Mert lehet már késő

És lehet nagyon fáj

De te valóban ennyire

Nem szeretsz már?


Nincs több esély,

nincs bocsánat?

Te a boldogságot

Megtaláltad?


Gondolj arra

Mit együtt tettünk

Vagy csak arra

Miken át nem mentünk


Vagy csak gondolj

Terveinkre, jövőnkre

Még egy próbát

Megérne-e?


Még egy próbát

Olyan módon

Hogy mi elmúlt

Vissza hozom


Képes vagyok

Tudom bizton

Hisz te vagy

Az én Őrangyalom


Szeretnélek visszakapni

Kicsit sem titkolom

Te vagy a mindenem

Éjjelem-nappalom


Nélküled már érzem

Nem vár rám semmi

Nem tudok egyedül

Tovább menni


Bocsánatod kérem

Még egyszer utoljára,

Megbántam tetteim

Talán sokadjára


Te is tudod, érzed

Valahol mélyen

Tudnál szeretni,

De sok a kétely


Kételyeid eloszlatnám

Neked csak magamat adnám

Azt a magam, azt az érzést

Mi nem hagyna kétes kérdést


Tudom te boldog bárkivel lehetsz

De én már csak veled leszek.

Ha nem leszel én nem is tudom

Mi lesz az én feladatom


Tanácstalan, tétova lét

Ezer és ezer álmatlan éj

De nekem ez nem elég,

Szeretnélek érezni még


Szeretnélek szeretni,

Szeretettel ölelni

Öleléssel megbiztatni

Biztatással melléd állni

Melléd állva büszke lenni

Büszkeséggel reád nézni

Reád nézve azt tudatni

Így is tudlak én szeretni


Szeretnélek megcsókolni

Ezekhez kérnék esélyt adni.

Esélyt kérek álmainknak

Mik éjjelente felragyognak

Ott állunk és sok baj után

Megcsókollak, úgy délután

Annyit mondok: megérte

Verset írni Teérted.

2011. nov. 14. 08:13
 2/21 anonim ***** válasza:
adj neki időt a vers meg szerintem túl hosszú lett. nem lenne türelme végigolvasni. De amúgy szép :)
2011. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"ha szeretsz valakit engedd el és ha ö is szeret: visszajön"


Előző voltam

2011. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

köszi.. tehát akkor ne keressem igaz? próbáljam megállni hogy bármit is irjak neki..


igazából azért vagyok ennyire ideges mert tudom hogy ott az a srác.. ha nem lenne akkor fele ennyire lennék csak ideges mert úgy gondolnám most egy kicsit jó neki egyedül, tudom hogy szeret még és visszajön..de így .... :( :(

2011. nov. 14. 09:40
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne keresd! Ha keresed, attól még az a másik srác ugyanúgy ott lesz, megakadályozni vagy befolyásolni nem tudod. 3 év után telefonon rázott le, egy hét után mással smárol... ha ennyi jelzésből nem értetted meg, hogy nincs rád szüksége, akkor porrá alázhatod magad a szerelmes verssel, de ezzel csak azt erősíted meg benne, hogy nyugodtan tojjon a fejedre továbbra is (meg smároljon mással), mert te hűségesen ott fogod várni a küszöb előtt, mint egy kutya.^^
2011. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
amiket leírtál azok alapján nekem úgy tűnik nem vagy eléggé férfi.. már bocs. A csaj azért menekülhetett el, mert talán túl kedves voltál vele. én is átestem ezen, azóta már kicsit másképp álok hozzá minden kapcsolathoz. Sajnos a lányok mindig is a bunkó, kemény, durva pasikat szeretik igazán. nem kell neked is ilyennek lenned, csak találd meg a középutat. Ne versekett irogass neki és mondogasd hogy szereted, legyél férfi, hidd el, arra vágyik, nem arra hogy babusgassák egész nap. menj oda hozzá mondd neki hogy "ma eljössz velem moziba/kajálni/fel a lakásomra/stb" legyél határozott, ne ilyen álmodozó, romantikus típus.
2011. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok álmodozó romantikus tipus.. a barátnőm szerette a romantikát, én többé kevésbé.. ez is lehetett az oka.. nem tudom.

De soha nem voltam papucs mielőtt azt gondolnátok.ezt a verset is csak azért találtam ki mert tudom hogy neki tetszenek ezek.

de igazatok van, hagynom kéne a fenébe.

Tudom, nagyon jól hogy a barátnőm utálja ha egy pasi bunkó a nőkkel, és sokat iszik.. na ez az új csávó pont ilyen, csak most még az elején adja a jó fiút.. minden kapcsolat így kezdődik, hogy szép és jó minden. késöbb derülnek ki a dolgok, és szerintem a csávó se fog megváltozni


Az osztályából ismerek több lányt is, mindegyik azon a véleményen van hogy egy nagyképű beképzelt köcsög, aki csak tárgyként beszél és kezeli is a nőket. tehát ennek van alapja mert nap mint nap vele vannak és ezt látják.

És tudom, hogy a barátnőm ezt nem szereti

2011. nov. 14. 10:23
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a NORMÁLIS nők nem a bunkó pasikat szeretik.. hanem a nők azt szeretik ha küzdenek értük és melletted nőnek érezhetik magukat. szerintem
2011. nov. 14. 10:25
 9/21 anonim ***** válasza:

09:47-tel egyetértek!


Beleestem én is azokba a hibákba. Ha totál odáig vagy egy nőért, akkor könnyen visszaélhet ezzel. Soha nem gondoltam volna, hogy az apámnak igazat tudok adni egyszer a párkapcsolatok terén, de az apám egyszer azt mondta nekem, hogy fiam soha ne mutasd ki egy nőnek teljesen, hogy mennyire szereted. Igaza volt!


Amikor az embert dobják, akkor kétségbeesésében akkora baromságokat csinál, amelyekre később égő fejjel fog visszagondolni. Egyszer kamaszkoromban, amikor dobtak én is írtam egy verset. Tök felesleges volt és csak hülyét csináltam magamból.

2011. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
köszi.. akkor én is az vagyok.. nekem ő az első komoly kapcsolatom.. és én is kétségbe esés miatt csináltam.
2011. nov. 14. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!