Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen eselytelen mar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen eselytelen mar hogy vissza szerezzem?

Figyelt kérdés

1hete kidobott a baratnom..azt mondja nem szeret pedig elotte 2nappal meg azt mondta szeret.3evig voltunk eggyutt..raadasul telefonon szakitott. A lenyeg h van egy srac aki nyomul ra, es az ex baratnomnek ez tetszik is..mintha alakulóban lenne naluk a dolog..eggyutt ebedelnek, a srac elmegy ele mindig a sulihoz,mar smaroltak is..

De a baratnom azt mondta a baratnojenek h o nem akar semmi komolyat a sractol csak vegre lazitani akar.

Tobben mondtak nekem h most egy darabig ne keressem ot...csak nagyon nehez megallni..felek hogy o mar sosem fog engem keresni..az a baj hogy nagyon szeretem es nagyon hianyzik nekem :(


2011. nov. 14. 07:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

azt valahogy nem hiszem h egyiknaprol a masikra kiszeretett belolem..allitolag a sracot bufelejtonek hasznalja de facen megis kuldozgetnek sziveket egymasnak.

Azt mondta egy darabig ne keressem majd o keresni fog...nah persze

2011. nov. 16. 11:13
 12/21 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg a srácot,ha kell dolgozd is meg.. Ebben benne van minden.. Pl. a lányt szereted nem akarod elveszíteni,és ezt FÉRFIASAN teszed! ;)
2011. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

szerintem ez csak fellángolás lehet a barátnőmnél.. fene se tudja.. eddig szeretett, és látszott is rajta, most meg azt mondja már nem szeret egy hétfői kis vita miatt (féltékenység aminek volt is alapja) nem hiszem h amiatt így kiszeretett volna belőlem mert nem vágtam semmi durva dolgot a fejéhez.

azt mondja idő kell neki.. mihez? hogy összejöjjön a másik sráccal?


hihetetlen

2011. nov. 16. 11:56
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én felnőtt nőként nem értek egyet azzal, hogy egy nőnek bunkó pasira lenne szüksége. Biztos elhagynám a párom, ha nem mutatná ki az érzéseit, azt hogy szeret. Ki akar szerintetek egy olyan tahó, paraszt emberrel élni, aki csak lábtörlőnek használja? Az önbizalom hiányos kislányoknál egy ideig biztos be is válik ez a taktika, hosszú távon viszont nagyon rossz amit tanácsoltok. Az aranyközéputat kell megtalálni.

A kérdezőnek meg azt tudom tanácsolni, hogy ne fusson a lány után, hisz, ha szakított veled nyilván nem szeret már, vagy nem úgy, ahogy kéne. Sajnálom, de tiszteletben kell tartanod a döntését. A helyedben nem is fogadnám vissza, ha meggondolná magát. Tudom sablonos, de jobbat érdemelsz nála.

26N

2011. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
jellemző... abba bele se gondoltok, hogy régóta rágódott ezen a lány és csak most gyűjtötte össze a bátorságát?! Lehet nem akart neked fájdalmat okozni eddig, de már nem bírta tovább... gondolkodj el azon, hogy mit adtál neki és ő mit adott neked...
2011. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Egy lány/nő sem szereti a bunkó, tahó pasikat... max. 1-2 hétig azt csá... Nem tudom, próbálj meg túllépni rajta és azt hogy milyen reakciót váltana ki belőle ha másik lánnyal lennél. Ha zavarná, vagy valami még mindig szeret mert féltékeny lesz. (élő példát is tudok ilyenre és be szokott jönni) Szerintem próbáld meg mert ha 3 évig szeretett és egy idő után nem csak játszotta akkor vissza fog menni hozzád ^^
2011. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

nekem nemtűnt úgy hogy megjátszotta azt hogy szeret, éreztem azt hogy szeretem engem. de mégse értem mi változott ennyire, miért kell bolhából elefántot csinálni. és miért hülyiti azt a gyerek ha tényleg hülyiti-e egyáltalán.. legalábbis legjobb barátnőjének még azt mondta nem akar tőle komolyat. de esténként meg olyat irnak egymásnak hogy


srác: (L) (szív hangulatjel) :)

lány: egyéb szöveg majd neked is (L) és ezt veheted üzinek is.



számomra azért furcsa mert még múlthét vagy azelőtti hét vasárnap épp öcsém mondta hogy a felmelegitett káposzta nem az igazi( mert volt már 1 hét szünet elötte)


erre mondja a barátnőm h hülyeség mert mi úgy állunk a dologhoz hogy ne szakítsunk.. erre kedden kidobott mondván hogy féltékeny vagyok.. talán azért mert volt is alapja.. és hogy ő már emiatt semmit nem akar tőlem, nem is szeret már


és hagyam békén

ha akar vmit majd ő keres

ja és mindezt telefonba.. személyesen képtelen volt rá



Az a baj hogy én nagyon szeretem őt, és nagyon nehezen tudom elengedni. biztos azért mert ő az első hosszabb komoly kapcsolatom.

Én soha nemvoltam vele bunkó, rám mindig számíthatott piálni se piáltam soha.


párnapja találkoztunk vissza adtuk egymás cuccát, akkor még megöleltük egymást úgy ahogy régen azt mondta jól esett neki, de nem szeret már ne keressem stb

2011. nov. 16. 16:13
 18/21 anonim ***** válasza:

Sajnállak, mert ugyanezen megyek át én is!

4 évig voltunk együtt, én voltam a barátnőm mindene. Még ki sem hűlt a helyem és már rögtön ott volt neki egy másik srác. Az indok ráadásul nem az volt, hogy nem szeret, hanem a körülmények hozták így. De amikor megtudtam, hogy együtt van a gyerekkel, egyből megvilágosodtam. Ha valaki szereti/szerette a másikat az 3 hét után nem kezd bele egy új kapcsolatba. Vagyis Ő már nagyon régóta nem szeretett engem. Már több mint 3 hónapja szakított velem és már várom a napot, amikor azt mondhatom, hogy túl vagyok rajta. nagyon kemény időszak ez...

2011. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
vagy épp azért jött össze valakivel ilyen gyorsan, hogy ne legyen ilyen nehéz a szakítást elviselnie...
2011. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

én is ezen gondolkoztam. vagy régóta nem szeretett már őszintén (pedig nekem úgytünt igen) vagy menekül egy másik kapcsolatba. de ott nagyon megfogja szívni mert sokat hallottam az új gyerekről, többek között hogy még 3-4 lányak irogatja egyszerre hogy mizu drága, szeretlek, szivecske, csók.. stb stb.

ennek az embernek a nők maximum 1-2 alkalomra kellenek aztán szia.


de nem baj had csalódjon csak a mostmár ex barátnőm.. többé nem jön vissza az tuti

2011. nov. 17. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!