Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Barátnőm másfél év után szakított velem, mert hazudtam neki valamiről másfél hónapon át. Azt mondja mindennél jobban szeret, de úgy érzi nem tud velem lenni emiatt a hazugság miatt. Másfél év alatt végig teljesen őszinte voltam vele, ezt az egy baromságot leszámítva. Szerintetek hogy szerezhetném vissza, ha elvileg szeret? :S
2011. nov. 17. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mit hazudtál.

Egyébként szerintem sehogy. A bizalmat csak egyszer lehet eltapsolni, és úgy fest te most megszívtad.

2011. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem attól fél h ha egyszer hazudtál neki akk hazudsz többször is. be kéne bizonyítani neki h 100%osan megbízhat benned.
2011. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyíts neki, de ehhez idő fog kelleni! Ha elég kitartó vagy, bejöhet simán.
2011. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem sehogy.

én is hazudtam már, mikor belekényszerítettek egy-egy hazugságba, és mindig véglegesen berágtak miatta.

2011. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!