Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok? :S (LENT)

Figyelt kérdés

Olyan nehéz manapság egy normális, kitartó, ragaszkódó aranyos kedves lányt találni :S disco-kban sajna 90% csak ri.... hol lehet még normális magamfajta lányokat találni?:/


18/F


2010. júl. 25. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Biztos sok rossz élményed lehetett ha ezt írod.
2010. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem csak ilyen lányok vannak. Sajnos keressgélni kell, és majdnem olyan nehéz találni mint tűt a szénakazalban. De hidd el vannak még olyan lányok. Szerintem a környezetedben ismerkedj, nekem a legtöbb pasim azzal egy helyen lakunk/ laktunk, vagy egy suli, stb. A lényeg, h olyanok között ismerkedj akiket már ismersz valamennyire. Ha azok között egyáltalán nincs normális, akkor mozdulj ki, és ismerkedj, akár szólits le utcán neked tetsző lányokat, növeli az önbizalmad, amitől jobb lesz a kisugárzások, és több lányt megismerhetsz, esetleg még válogathatsz is. ;)
2010. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
vannak, de tuti nem a diskóban. inkább csendesebb helyen keresgélj.
2010. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Inkább házibuliba keresgélj.Én így találtam meg az igazit..egy közös barát buliján.
2010. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
JElen!
2010. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
egyáltalán nem igaz, hogy a rendes csajok csak templomban, meg könyvtárban, meg ki tudja hol vannak. érdekes, én is szoktam bulizni, és nem egoizmusból írom, de nagyon sokan szépnek tartanak, és kezdegetnek, de nem hagyom, mert nem vagyok ribanc, pedig ugyanúgy partizok, mint a velem egykorúak. csak én érdekes módon (lehet hogy ez nagyon ritka már a mai időkben) nem alkalmi kapcsolatokra és a testiségre hajtok, hanem egy normális hosszútávú kapcsolatot keresek ami az érzelmekre alapul és nem arra, hogy ha nem rakom szét már egy héten belül a lábam akkor koptatnak. ugyanis a legtöbb pasi aki nyomul, csak ezt akarná. akik még csak rövid ideje ismernek, nem is gondolnák, hogy még nem volt barátom, sőt, hogy ezt tetézzem, még soha nem is smároltam, mégis tudom magam jól érezni és bulizni. én nem az a fajta lány vagyok, aki nem dobja hagyatt magát egy fiúnak csak azért, mert szépen néz rá, vagy nyom neki pár béna bókot.az már egy más kérdés, hogy (és ez nem túlzás) a bátyámon és a nővérem barátján kívül, úgynevezett "rendes" sráccal, (akik érzelmesek, tudnak várni egy lányra) még sosem találkoztam, pedig a baráti társaságomban nagyon sok fiú is van. és senki ne mondja azt, hogy nem keresek, nem járok nyitott szemmel, mert nem így van. és nagyon jó barátaim is vannak. az, hogy úgynevezett "rendes lány" vagyok, még nem jár együtt azzal, hogy otthon ülök, és olvasom a Bibliát, vagy nem megyek sehova.
2010. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
bocs rosszul írtam, *én nem az a fajta lány vagyok aki hanyatt dobja magát
2010. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
19:48 és 19:49 azt kihagytam, 16 éves vagyok
2010. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!