Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a normális lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok? :S (LENT)

Figyelt kérdés

Olyan nehéz manapság egy normális, kitartó, ragaszkódó aranyos kedves lányt találni :S disco-kban sajna 90% csak ri.... hol lehet még normális magamfajta lányokat találni?:/


18/F


2010. júl. 25. 22:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
Már ilyen nincs én az ogrékra hajtanék azok állítólag ilyenek
2010. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ezt majd adja az élet hidd el :)
2010. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, csak te béna vagy.
2010. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
utcán xD
2010. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Templom?
2010. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
már nincsenek normális lányok. aki pedig mégis az az vagy terhes vagy leszbi. ^^
2010. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bordélyban
2010. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na azért vannak kivételek:D ennyi erővel pasiba is kevés a normális..15/L
2010. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én a barátommal Critical Masson ismerkedtem össze (amúgy nem sokat bringázok). Nem tudom, hogy a saját nevemben beszélhetek-e így, de én normálisnak tartom magam (megpróbálom reálisan és nem egoistán írni:)). Nem cigizek, alkalom adtán iszom 1-2 sört, vagy ami éppen van. Nem hordok "menő" illetve ribanc ruhákat, inkább nőiesen vagy sportosan nézek ki. Nem szeretem amikor a barátnőim a buszon hangosan röhögcsélnek és beszélgetnek.

Nem vagyok antiszociális, rengeteg barátom van és meglepő módon még ogreként sem nézek ki. Volt sok "pasim", ha ronda lennék, nem hinném, hogy jártak volna velem.:)

Nem tudom neked ki számít normálisnak, szerintem mindenki azt gondolja magáról. Azt javaslom, hogy olyan helyen nézz körül, amilyen barátnőre vágysz.

16/L

2010. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A diszkós csajok 100%-a ribanc. Amúgy ha normális csajt keresel, akkor a gótok közt válogass.
2010. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!