Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ha megcsalt? Szeretem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha megcsalt? Szeretem.

Figyelt kérdés
egyik este msnezett odabújtam hozzá,mire azt mondta,hogy nem szereti ha beleolvasnak az írásába.abbahagyta az mnsezést és hozzábújtam újra és véletlen megláttam,hogy egy csaj azt írja neki:veled akarok lenni,hozzádbújni símogatni téged stb...azt mondta egyszer beszélt a csajjal és nem hagyja békén,de ma megtudtam,hogy a munkatársa...szeretem már 3 éve együtt vagyunk,nem merem megkérdezni,hogy mi az igazság,mert félek az igazsságtól,mert ha megcsal el kell hagynom de azt nem akarom.segítsetek.
2008. nov. 21. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nehogy már ő legyen felháborodva hogy te ezt számonkéred tőle.Ha nincs sara akko nincs mitől tartania.Beszéld ezt meg vele,mert ha tényleg csak egyoldalú a nyomulás,vagyis csak a csaj erölködik akkor megmutatja neked amiket beszélt vele.Ha ennyire nincs tekintettel rád h megmutassa "mert nem szereti ha beleolvasnak a dolgaiba", ami ez esetben hülyeség lenne ezt mondania,mert ezzel tisztára moshatná magát...szal ha nem engedi meg h megnézd és nem bizonyítja be h ő nem akar semmit,akkor veheted úgy h megcsal szerintem.
2008. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló hlyzetben voltam, annyi különbséggel, hogy elmentünk együtt bulizni, én hazajöttem, ő ott maradt (hiába mondtam,hogy ne...). A főnököm lánya kezdett ki vele, amit úgy tudtam meg, hogy meghellottam, mikor a barátnőjének mesélte a csaj.

De ez mindegy is. Hidd el, jobb, ha rákérdezel, és ha megcsal, szakítasz. Én nem szakítottam, de 3 éve élek olyan bizonytalanságban, hogy azon az este milett volna, ha tudnak hova menni... Vagy vajon mit csinál a párom, ha épp nincs velem. Megőrít ez az érzés...

A főnököm lánya meg be van fenyítve...

Ha akkor szakítottam volna már 1000* elfelejtettem volna, pedig szeretem.

Ha megcsal és megbocsátasz, nagyon gondold át, rossz ilyen bizonytalanságban élni.

Bocs, a sok szövegért, de így sikerült...

2008. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

tudom,hogy igazatok van mindkettőtöknek.csak annyira nehéz.nekem ő az első párom.gimis szerelem tőle kaptam az első csókot is.még ma este végignlzem,ahogy elküldi a csajt.de ha nem akarja,vagy kiderült,hogy hazudott elküldöm bármennyire is fáj.azért ha valaki tudna írni azt megköszönném

2008. nov. 21. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!