Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt az exel. Megbocsajtot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt az exel. Megbocsajtottam, mert szeretem, regen törtent, de nem rég tudtam meg. Azota alig tudok aludni, faj a szivem, es szenvedek. Mit lehet tenni? 24f

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem az exel, hanem az exszel. De legalább nem excel, mint egy régebbi kérdésnél :D


Én nem bocsátottam volna meg, nálam a megcsalás következménye egyértelműen szakítás, és semmilyen magyarázatot, kifogást nem fogadok el, nincs olyan, hogy régen volt, fiatal volt stb.


Ha te megbocsátottad, az szép dolog, csak épp nem igazán tudom a te szemeddel látni a dolgokat. Annyit mondhatok, hogy ha megbocsátottad, el is kellene felejtened, szóval ne rágódj rajta!

2010. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor tortent?
2010. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt az excel!

Mikor torrent?


Ah nem tudok olvasni.

2010. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te mekkora kocka vagy elozo!XD
2010. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9:08!!!! ÁÁÁHHH, mekkoraaaa!!! :D
2010. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó :D:D:D Én most valahogy pont ilyen diszlexiás vagyok, mint te xD Kérdező, a táblázatkezelők a Számítástechnika-témakörbe tartoznak :P


Na, most komolyan. Ha csak nemrég tudtad meg, akkor az elég húzós, mert ennyi erővel akár többször is megtehette. Én valószínűleg nem bocsátottam volna meg neki, mert így azt hiheti, hogy bármit megtehet veled :( Beszélj vele róla, mindenképp, persze ha megtudsz benne bízni ezek után. Beszéld ki magadból, a barátaiddal is oszd meg, mert ez megkönnyítheti ezt a súlyt a válladon. Tudd meg, hogy miért tett ilyet a barátnőd, és ha azt mondja, hiányolt valamit, akkor azt pótoljátok. Biztosan fel lehet állni innen is, csak irtó nehéz menet lesz (szüleim esetét elnézve...)

2010. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De azért tegyük hozzá, hogy lehet, hogy párkapcsolatokban még mindig jobb, mint a kérdező :D


Hogy lehetsz ekkora farok? Az egy dolog, hogy ő nem viszonozza az érzéseidet, és most már tudja, hogy megtehet veled amit csak akar, mert úgy is megbocsátod, de ha annyira rohadtul szereted, és lelkileg erős lennél, akkor szakítottál volna vele. Ezzel nem lehet tenni semmit.

20 év múlva akarsz arra hazajönni, hogy a szomszéd reszeli őt, vagy most szüntetnéd meg a problémát gyökerestől?

2010. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem szakítani kellene.tudom hogy először rossz,meg szenvedsz,és folyton arra gondolsz hogy biztos szükséges e. de igen. ha szakítasz,akkor a kapcsolat hosszától függően x idő alatt "meggyógyulsz",és nem fog fájni a szíved,hanem szabadnak fogod érezni magad. nagyon jó érzés. és még akkor rádolgozol az önbizalmadra (új haj meg hasonlók mondjuk) és minden jó lesz :) ami nem megy azt nem kell erőltetni
2010. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!