Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom (16 eves) elment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom (16 eves) elment a minap 1 buliba es kiderult, h ott megcsalt valakivel, ami nekem nagyon faj, de viszont szeretem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 11:48
 1/8 fegyvernepper ***** válasza:
80%
kill bitch...
2011. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha engeded hogy úgy bánjanak veled mint egy rongy akkor tégy úgy mintha nem tudnád, ellenkező esetben nem tom miért nem dobtad már ki.
2011. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott, még ha nehéz is... ha megcsal, akkor ott már gond van..
2011. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,csak annyit meg h o vallotta be nekem es latom rajta h megbanta,de nem tudom fogok e tudni bizni benne ezek utan!
2011. jan. 9. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Megcsalt, és szereted? A tartásod tartsd meg!

1. Ha szereted és megbocsátasz neki, akkor se engedd rögtön, hogy minden úgy folytatódjon, ahogy eddig.

2. Adj neki 1-2 hetet, hogy BIZONYÍTSA BE miért érdemes megbocsátanod! (Szervezzen programot kettőtöknek, töltsön több időt veled...st. korodtól függően...)

3. Ha kitart és bizonyít feléd, akkor folytassátok, de ha megbízhatatlan és csak az esélye is felmerül a csalfaságnak, dobd!

2011. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mit számít megcsalásnak? mit csinált? mással smárolt, szexelt, orál...?
2011. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Smaroltak(((
2011. jan. 9. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy 10 másodperces csók megbocsájtható, ha bizonyít Feléd!

Gondolkozz el azon, hogy miért történt, nem mindig az a hibás aki megcsalta a párját. Van ùgy, hogy a megcsalt fél nem adott meg valamit a párjának, aki azt másnál kereste.

Ha úgy érzed, a megcsalás nem volt indokolt és érzelmeket táplál más iránt, akkor nincs miről beszélni!

2011. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!