Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Átvágott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Átvágott, megcsalt meg minden, de mégis nagyon szeretem. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Megfolyt a tudat, hogy mással vagy, más térben, de egy időben velem, és boldog vagy nélkülem!Csak ennyivel tudnám jellemezni a mostani állapotomat.19 éves vagyok, a volt barátom 23, és majdnem 5 évet húztam le vele. Az utolsó egy-másfél évben nagyon féltékeny voltam rá. Tulajdonképpen ellenőrizgettem.Aztán ez miatt voltak is viták. Majd egyszer amikor nála voltam, hívta valaki,bent volt a fürdőben, és kikiabálta hogy vegyem fel. Valami csaj volt, annyit mondott hogy tudja hogy nem szereti ha telefonon hívják, de nagyon régen látta, meg nagyon hiányzik már neki, hó lenne találkozni.Na ekkor lebukott, meg be is vallotta hogy megcsalt. Megbocsájtottam neki, bár tudtam hogy nem kellett volna. Most nem olyan régen megint lebukott, ennek olyan 4 hónapja, hogy átvágott, ugyan úgy találkozgat a csajjal,mint eddig. Ráadásul amikor ez miatt szakítottam vele, rá más napra már azzal a lánnyal látták kézen fogva a fő téren meg minden fele. Én is naponta szembesülök velük, inkább suli előtt, mivel a csaj ráadásul évfolyamtársam az iskolában.Én mindezek ellenére még mindig nagyon szeretem, bár újra nem kezdeném vele. Mit tegyek, hogyan tudnám elfelejteni?
2010. nov. 30. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad. Barátok, buli, hobbi, sport, olvasás, filmek, stb. Idővel el fogod felejteni.
2010. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked totálisan elmentek otthonról!!


A mai világban semmit nem számít az együtt töltött idő, együtt töltött szép évek...

Nem szabad erőltetni azt hogy szeressen valaki amikor nem fog szeretni , ez kétségbeesés és hiúság. Gyenge emberek szoktak könyörögni és mindent elkövetni hogy a párjuk akiröl tudják h megcsalja őket és már régen nem szereti őket maradjon velük!


Mit akarsz , visszakönyörgöd majd magad színészkedtek még pár hónapig miközben ugyanúgy meg fog csalni???


A szép idők akkor voltak ez meg most van! sajnos.....


Dobd ki!

2010. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kezdeném vele...soha többet újra...CSak nem tudom, hogyan felejtsem el.
2010. nov. 30. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnàlom,hogy ez történt veled.Hiszen 5 év az mégiscsak 5 év.A gondolataidban majd eltünik,ha te is teszel érte.Mondd azt,hogy több vagyok én annàl,mint hogy olyanra gondoljak,aki nem volt becsületes velem,és megalàzott.Nem érdemli meg,ha még nagyon is szereted.Meglàsd,ha a sors igy akarta,biztosan jobb fog jönni helyette.Ha valaki egyszer megcsalt,utàna is megteszi.Soha ne bocsàjtsd meg neki,ezzel magadat alàzod meg.
2010. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor jó!


gondold azt hogy egy szemétláda volt egy gerinctelen állat aki már ki tudja mióta átb@szott és , színészkedett előtted.


Ismerkedj meg más pasikkal szabad vagy szingli éld ki magad, bulik csajok, stb

2010. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!