Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres folyamatosan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres folyamatosan, ha se járni, se szexelni nem szeretne? Vagy lehet csak nem vallja be?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akivel régóta kerülgetjük egymást. utóbbi pár hónapban minden nap beszéltünk, szoktunk együtt bulizni is, meg randizgatni, ilyenkor csókolózunk, sétálgatunk kézen fogva, szépeket mond, simogat szóval elég romantikus szokott lenni, mindenre meg akar hívni, alig tudom kiharcolni, h ne mindig ő fizessen.

Ennek ellenére nem akarja kimondani, hogy járunk, először arra gondoltam, hogy csak le akar fektetni, de már hónapok óta tart a dolog, és nem történt semmi.


Arra is gondoltam, hogy van más nője is, de azóta kiderült, hogy ez biztos h butaság, alkalmi kapcsolatai sem igen vannak.


Mit akarhat tőlem?


2010. júl. 25. 18:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

így értem már a prostis dolgot :)

nem, már nem szűz, volt töb kapcsolatai is, ami több, mint egy évig tartott, azokban mind volt szex, elmondása szerint rendesen is működött

rámenősem mondjuk semmiképp nem mondanám, szal gyávának gyáva még ettől, de mindig azt gondoltam, h lassan már ráveszi magát, mert eléggé rám tud kattanni....de nem...

2010. júl. 25. 19:43
 22/29 anonim ***** válasza:

"Elmondása szerint"

Ja, persze

2010. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

19:47 lassan én is kezdem azt hinni, h valami gondja van.....pedig egy talpraesett, intelligens, helyes fiú,


ráadásul úgy tud csókolni, meg a nyakamat simogatni, puszilgatni, harapdálni, hogy ha nem nyilvános helyen lennénk, már tuti megerőszakoltam volna :D nagyon ügyes....ezért hittem el, h mással már volt, am már a húszas éveiben jár

2010. júl. 25. 19:55
 24/29 anonim ***** válasza:

Nincs neki semmi gondja, csak azt hiszi.

A félénkség nem betegség, és könnyen segithetsz rajta.

A fiúknál legtöbbször az okoz ilyesmit, hogy kicsinek találja a méretét. Itt is olvashatsz rengeteg ilyet.

A 20+ éves szűz fiú pedig gyakrabban fordul elő, mint a lány.

2010. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
mond meg neki hogy neked ez így nem jó. vagy járjatok vagy valami mert te most nem tudod mi van.
2010. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Héé zoli. Kicsi a kunkorid, hogy nem akarsz szeKSZelni?

Há szedd má' össze magad, öcsi!

2010. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Te úgyan ilyen pasit kifogtam kb2 évvel ezelött és ő akkor volt 18 éves szal' most 20, merre laksz te?

hahaha

nekem folyton azt mondta "jajj, nemtudok most választ adni neked mert a vizsgáimra készülök! " nah mindegy, fülig szerelmes voltam belé, de nálunk az a különbség, hogy le is feküdtünk, aztán egy idő után erőt vettem magamon, és befejeztem vele, szar volt, megakartam halni :S de élek , és sokkal jobb mint egy ilyen f_szra várni! :S én odaáltam elé, szó szerint ezt mondtam és csináltam! ::::

én nem csak néha-néha unaloműzésképpen akarok veled találkozni ,csókolozgatni, szexelni! Szeretnék végre egy komoly kapcsolatot veled!

erre ő: háát mondom én most nemtudom még háááát őőőőő , hogy mit akarok őőőőőő mert a őőőő vizsgáimra kel készülnöm!

erre én megcsókoltam és megkérdeztem , hogy most mit érzett , és ha akarja ezt még akkor mondania kell valami értelmes és elfogatható választ ,

erre ő::: mondom nekem a vizsgáimra kell készülnöm egyenlőre nemtudok döntés hozni!

erre én, engem már tökre nem érdekelt, felpattantam, és mondtam neki, hogy a telefonszámomat tudod, egy hét! ha egy héten belül nem jön egy sms , hogy akarlak szeretlek vagy bármi, akkor soha az életben nem látsz! erre megígérte , hogy holnapra eldönti, hogy holnap küld egy smst, nem írt, :S utána még egyzsr találkoztam vele, és kész , elfelejtettem! :S

és hidd el jobb mint szenvedni!

2010. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
utalj ara hogy már régóta jóban vagytok és hogy talán lehetne valami több
2010. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szeretkezni majd akkor akar, ha eljön az ideje és alkalom adódik. Amúgy meg szerintem nem onnantól jár két ember, hogy kimondják. Ti már jártok... Fölösleges lovagolni a szavakon. Én sose mondom ki ilyen nyíltan. Már a járás és kapcsolat szavakat is gyűlölöm, mert gyökérül hangzanak.
2010. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!