Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres folyamatosan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres folyamatosan, ha se járni, se szexelni nem szeretne? Vagy lehet csak nem vallja be?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akivel régóta kerülgetjük egymást. utóbbi pár hónapban minden nap beszéltünk, szoktunk együtt bulizni is, meg randizgatni, ilyenkor csókolózunk, sétálgatunk kézen fogva, szépeket mond, simogat szóval elég romantikus szokott lenni, mindenre meg akar hívni, alig tudom kiharcolni, h ne mindig ő fizessen.

Ennek ellenére nem akarja kimondani, hogy járunk, először arra gondoltam, hogy csak le akar fektetni, de már hónapok óta tart a dolog, és nem történt semmi.


Arra is gondoltam, hogy van más nője is, de azóta kiderült, hogy ez biztos h butaság, alkalmi kapcsolatai sem igen vannak.


Mit akarhat tőlem?


2010. júl. 25. 18:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

igen, amúgy ven ebben valami tényleg...h dönteni kéne :(


az a furcsa, hogy neki volt több hosszabb kapcsolata is már, szal szerintem elvárható lenne, hogy ne viselkedjen ilyen nevetségesen....egyszer még a legelején akart erről beszélni, de anynira még nem voltunk benne a dologban, akkor én voltam bizonytalan, nem akartam elsietni a dolgot. aztán mikor legközelebb beszéltünk erről, akkor azt mondta, h már megváltozott, és h nem szerelmes....akkor szakítottunk is, de megint ott tartunk mint a legelején....

nem tudjuk elengedni egymást, én mondjuk nem is akarom

2010. júl. 25. 19:12
 12/29 A kérdező kommentje:
azt h nem szerelmes, lassan 4 hónapja mondta, de azóta is folyton keres, egy darabig nem csókolóztunk, csak barátok voltunk, de már megint olyan, mint egy járás
2010. júl. 25. 19:13
 13/29 anonim ***** válasza:
viszont ha nem szerelmes,akkor ne is várj ennél töbet Tőle.vagy el tudod fogadni,így barátként,vagy felejsd el.jobb ötletem nekem sincs.
2010. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Fizesd be egy prostihoz ma este, aztán holnap csodát látsz.

De persze Te is lehetsz az a prosti, de akkor viselkedj is úgy. (temészetesen csak akkor az egyszer)

2010. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

19:24 merthogy? :D mi fog történni, előtör belőle az állat?


arra gondoltam, hogy lehet, hogy amíg szünetelt a kapcsolatunk rájöhetett, hogy hiányzom neki, és mégis szeret, és akár így lehetne belőle valami szerelemféle is.....de lehet h csak ábránd

2010. júl. 25. 19:29
 16/29 anonim ***** válasza:
velem is kb ugyanez volt:| :| nem szolnoki v véletlenül?: D
2010. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

meg azt mondta, hogy már több mint egy éve nem találkozott olyan lánnyal aki annyira érdekelné, mint én

és nem értem, hha nem szeret miért pont velem romantikázik? :(

találhatna más lányt is rá, elég jó pasi, meg tudom is, hogy van egy lány, aki elég egyértelmű üzeneteket küldözget neki, mégsem érdekli a fiút

2010. júl. 25. 19:31
 18/29 A kérdező kommentje:

pesti.

viszont ezek szerint nem ő az egyetlen ilyen srác :S

2010. júl. 25. 19:32
 19/29 anonim ***** válasza:
előző vagyok ( kb 19.30 ) am nálunk az vt a baj h a srác nem bírta ha vmi kötelező volt, szal ha jártunk akk az vt a baja h minden nap beszélnünk "kell"(ett) amikor meg nem vtunk együtt akk meg hiányoztam neki sztem cs nem akarta lekötni magát :( szal sztem te is keress olyat aki megérdemel.
2010. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Aki egy lánnyal csókolózik és szépeket mond neki, de nem akar lefeküdni vele, az szűz és gyáva.

Ezért mondtam hogy egy prosti vagy egy kellően rámenős lány segit rajta.

Másodszor már bátrabb lesz, egy hét múlva meg le sem birod majd vakarni

2010. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!