Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha sokan a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkeeper kérdése:

Normális, ha sokan a közösségi médiában nem posztolnak a kapcsolatukról semmit?

Figyelt kérdés
Sokszor meglepődök, amikor egy lány/fiú elmondja, hogy kapcsolatban, miközben ennek facebookon/instan semmi nyoma. Persze felmerülhet, hogy nem akarják "kiteregetni". A gond az, hogy minden másról viszont posztolnak, naponta többször is. Ez mostanra már egy jelenség lett. Miért kell ennyire rejtegetni? a legextrénebb példa: Elvileg már 3 eve együtt vannak, de 0 közös kép, se kapcsolat. Magukról viszont posztolnak. Most 25 év alattiakról beszélek. Mit gondoltok?

2020. márc. 15. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az egyik fél posztolós, a másik nem. Ekkor a nem posztolós megkéri a posztolóst, hogy őróla ha lehet ne posztoljon. Végeredmény, a posztolós fél mindenről posztol, kivéve a párját.
2020. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

"Ha a fél életét közösségi médián éli de mégsincs semmi nyoma a kapcsolatának ott azért vannak sunyiságok."


Egy kapcsolatban 2 ember van. Engem nem érdekel, ha a párom mindent felrak, ENGEM nem rakhat fel, mert nem akarok fent lenni sehol, nem akarok magamról képeket a neten. Ez aztán qrva sunyi.

2020. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Kiegészíteném:

Nem egy esetet irtam le, hanem többet. A pár(ok) sem eleinte, sem most nem posztolnak magukról, de minden másról min. heti rendszerességgel igen. Egyedülállónak vannak kiirva, vagy a

2020. márc. 27. 15:27
 14/18 A kérdező kommentje:
vagy a kapcsolati statuszuk el van rejtve. Mindenesetre fura. Ha en szeretek valakit, akkor egy szulinap v barmilyen alkalomkor teszek fel vele/rola kepet. De sem egy tag, megosztás, semmi. Viszont sokan a baratnoikkel raknak fel ha elmennek egy kavezoba.
2020. márc. 27. 15:30
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Na látod, nekem az fura, hogy szülinapra fel kell cseszni egy rohadt képet, különben nem cejeted a mászikat. Dedó.
2020. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Fent vagyok kb indulás óta a facén... A profilképem is akkori. Egyszer volt lecserélve vicces okból 1 hétre de utána vissza tettem a régit. Azóta 2 kezemen meg tudom számolni hány alkalommal tettem fel bármit... valahogy mégis életben maradtam.


Nyilván én az vagyok aki semmiről nem posztol... De attól még használom...

2020. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Itt egy esetet irtam le. Az hogy saját maga hogy kezeli az más. Nekem a zéró poszt furcsa egymásról, miközben megosztják még a kutyafülét is.
2020. márc. 30. 13:12
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó, akkor neked furcsa, legalább van mivel foglalkoznod a karanténban.
2020. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!