Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha sokan a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkeeper kérdése:

Normális, ha sokan a közösségi médiában nem posztolnak a kapcsolatukról semmit?

Figyelt kérdés
Sokszor meglepődök, amikor egy lány/fiú elmondja, hogy kapcsolatban, miközben ennek facebookon/instan semmi nyoma. Persze felmerülhet, hogy nem akarják "kiteregetni". A gond az, hogy minden másról viszont posztolnak, naponta többször is. Ez mostanra már egy jelenség lett. Miért kell ennyire rejtegetni? a legextrénebb példa: Elvileg már 3 eve együtt vannak, de 0 közös kép, se kapcsolat. Magukról viszont posztolnak. Most 25 év alattiakról beszélek. Mit gondoltok?

2020. márc. 15. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ez sokkal kevésbé furcsa, mint mikor valaki minden kapcsolatát kiposztolja, szerelmes fotók ezrével, aztán szakítás és a következővel ugyanez:D

Nekem sincs kint, hogy kapcsolatban vagyok. Nem szégyellem a kedvesem, de aki ismer, úgy is tudja, hogy együtt vagyunk, másra meg nem tartozik. De én mást sem nagyon posztolok. Instagramom meg nincs ism

2020. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőven elég ha kint van hogy "kapcsolatban", nem kell naponta 20 egymásra borulós-sírós-puszilkodós kép.
2020. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos, sajnos kevés az ilyen ember.


Mi sem posztolunk közös képeket a barátommal, pedig 5 éve együtt vagyunk.


Vannak akik naponta felraknak képeket instagramra facebookra, hol járnak mindenhol egy közös kép...én meg ezen akadok ki.


Minek? Most komolyan minek? Mi tudunk róla és ez a lényeg.

2020. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Nekem ez azért lenne gyanús, mert ha szeret posztolgatni és én vagyok élete szerelme, akkor nem ponthogy ezt akarná világgá kürtölni? Hogy mennyire boldog? Szerintem itt valami bűzlik, lehet titkolni akarja, hàtha valami jó csávó betalálja.


Persze az más téma, ha valaki alapból sem szokott posztolgatni.

2020. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Meg kellene érteni hogy a Facebook már nem az a hely ahová a magánéletet kell kiteregetni balek módon, bőven elég egy minimalista profil is, viszlát kivácsiskodók. Akinek viszont exhibicionista hajlamai vannak, az instagramozik.
2020. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki úgy van vele, hogy aki kapcsolatban van és nem jelzi azt az állapotában arról úgyis tudja mindenki, aki neki számít a többieknek meg idegeneknek, akik odatévednek az oldalára annak meg minek kösse az orrára... Nekem sincs kinn semmi adataom mégis dolgozom mégis elvégeztem egy csomó sulit mégis van párom sőt én még a születésnapomat is letiltottam, hogy senki ne lássa ezt pedig azért tettem, mert nekem ne azért írjon xy a születésnapomon, mert jelzi neki a face, hanem azért írjon, mert tudja magától is hogy nekem akkor van és kész. Ezzel rengeteg olyan ember felesleges üzenetétől kímélem meg magam, akik csak képmutató szrok és csak azért írtak volna, mert jelzi nekik a rendszer.
2020. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy amúgy mennyit használja. Én azért meg szoktam osztani ezt-azt, baráti összejövetelekről néha képet, egy-egy nyaralásomról képeket és a párkapcsolatomat illetően sem vagyok szégyenlős. Már csak azért is, mert így kevesebben írnak rám próbálkozni (1-2 akad), mint mikor semmi nem volt kinn. Ilyen esetben én úgy érzem, hogy az illető titkolózik.


De annak az esetében, akinek évek óta ugyanaz a profilképe és nagyon ritkán oszt meg valamit vagy csak cikkeket, inkább természetes, hogy nem mutat semmit a személyes dolgairól.

2020. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki nem egy nagy közösségi médiás, nem szereti, ritkán posztol akkor maximálisan megértem. De amikor azt is kirakja kis túlzással, hogy elmegy szrni, a közös nyaralásról egy közös képet se rak fel viszont magáról egyedül 30-at az elég gyanús. Aki nem akarja a magánéletét kiteregetni az nem fog napi 10 képet felrakosgatni magáról meg az életéről. Ha a fél életét közösségi médián éli de mégsincs semmi nyoma a kapcsolatának ott azért vannak sunyiságok.
2020. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mindenki csak kombinál össze vissza, mintha bármelyikünk is tudná pontosan, hogy az a valaki miért nem teregeti ki a magánéletét.


Ez kibacott internet, nem attól szereti jobban valaki a másikat mert kirakott 100 közös képet, vagy a másik a kedvencem amit kiírogatnak közösségi oldalakra:


" szeretlek szerelmem mindenkinél mindennél jobban" majd ugyanott válaszol rá 10 másodperccel később a pasi........aki a csaj mellett ül 1 cm-re, hogy én is angyalom" :) Vicc.

2020. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Jeeszsus mária. :D

Most leszek 29, 8 éve kapcsolatban.


Az elején még volt 1 vagy 2 db megosztva, az is az első 3 évben kb. Évek óta nyoma sincs, de előtte sem nagyon volt, 25 alatt. ;)


Neked lehet gond hogy hiányolod mások virtuális nyáladzását. Engem speciel meg jobban zavar, ha otthona vajazókést is a másikba állítanák meg megy a vita, de a facebookon/instán minden szupcsilávcsi okádékról posztolnak orrba-szájba, mintha muszáj lenne, vagy kevésbé lenne xar a hígfos kapcsolatuk a sok poszttól.


Hihetetlen a z geneárciónak mennyire fingja sincs a való élet és a virtuális kamu élet közötti különbségekről, hazugságokról.. Szerintem fel sem tűnik. -.-

2020. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!