Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szoktassam le a számítógé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le a számítógépezésről?

Figyelt kérdés

Tetszik egy volt osztálytársam,énis neki,de soha nem jön el velem sehova..Legalábbis eddig még nem jött. Most teszi le motorra a jogsit,ezt megértem,most azzal van elfoglalva,de mindig csak számítógépezik. Nem megy el a haverjaival valahova,és félek hogy összejövünk,akkor a játék fontosabb lesz neki mint én..Bár nem hiszem!Csak úgy jön/megy el valahova,ha az eggyik legjobb haverja is ott van. És randin mi lenne? Hozná magával?

Egyébként Counter Strike-ozik.


2010. júl. 25. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is leszoktattam a barátomat...ma már heti 8 órát játszik csak...nem tudom hogy csináltam... :) de lehet csak szimplán jobban érdekeltem én mint a játék...egy próbát megér össze jönni vele és ha utána ugyan úgy játszik akkor sajnos nem tudom mit tehetnél...
2010. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szia!

az én pasim se jár el nagyon sehova sőt bulizni max évi 1-2x

de a kapcsolatunk során rájöttem h ez pozítiv is lehet mrtt.

2010. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ELŐZŐ VAGYOK
2010. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

bocsi csak vmi elnyomtam szoval:

1. kevesebb csajjal találkozik--kisebb a megcalás esélye

2. nem kell aggódjak h vajon mit csinál ő részegen mig én otthon vagyok

3. ő is sokat játszik gépen de bármikor találkozik velem szóval nem akadály köztünk a játék lehet nálatok is így lenne ha összejönnétek:) de sztem először beszélj vele erről

2010. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ENEMY AC130 INBOUND!

ENEMY PREDATOR MISSILE IMCOMING!

COUNTY-UAV IS UP! THEY'RE BLIND!

HARRIER STRIKE INCOMING!

2010. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ma 12:01


garenan tolhatunk par dotat :D

2010. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha egy játék fontosabb neki mint egy csaj akkor reménytelen eset.
2010. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!