Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok és 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és 14 éves a barátom. Szerinted ciki?

Figyelt kérdés
Csak annyi, hogy nagyon szeretem és én is őt, de félek, hogy mit fognak szólni a többiek..
2010. júl. 24. 15:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi *ő is engem
2010. júl. 24. 15:10
 2/14 anonim ***** válasza:
a lényeg h te ne érezd annak!ha jól megvagytok szeretitek egymást akkor mi a gond?:)ne érdekeljen más véleménye:)én mondjuk nem tudnék nálam fiatalabbal járni
2010. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jaj sz**d már le a többiek véleményét,vagy ha ennyire érdekel akkor ne gyere vele össze ennyi.Te életed,úgy alakítod ahogy jól esik,senkinek semmi köze hozzá
2010. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki!

Kit érdekel ,h más esetleg mit szól hozzá?? Ha szeretitek egymást,nem mindegy?

Csak elgondolkodtató ,h miért van itt ez a kérdés...valszeg te talán egy kicsit cikinek érzed.....Ugye?

2010. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha téged nem érdekel nincs gáz.

mindig lesznek olyanok akik összesúgnak a hátad mögött emiatt,de ha valóban eldöntöd magadban,hogy nem érdekel,akkor ne törődj velük


szeretitek egymást és kész!

2010. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem érzem cikinek,csak még nem volt fiatalbb barátom meg kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak erről.. :)
2010. júl. 24. 15:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem 16 éves koromban pont 14 éves barátom volt:-)

Az első igazi szerelmem. Ne érdekeljen mások véleménye, az a lényeg, hogy szeressétek egymást!

2010. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

jah és szerintetek attól, hogy 14 éves, attól gondolhatja komolyan a dolgot?

Nem fiatal még a komoly kapcsolathoz?:S

2010. júl. 24. 15:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolhatja annyira komolyan, mint Te. ;-)
2010. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed cikinek..ez jó! Akkor ne érdekeljen más véleménye! Szeressétek egymást és kész! Nekem 18 évesen volt 14 éves barátom! Nem látszott a korkülönbség,mert ő sportos volt én pedig sokkal fiatalabbnak néztem ki a koromnál!Visszanézve,így 30 évesen...arayosak voltunk és fülig szerelmesek és ez jó!
2010. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!