Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a baratom multjat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

a baratom egykor nagy nocsabasz volt ,nem is ismertem nalanal nagyobb nokergetot..persze nem abban az ertelemben h sok parkapcsolata volt ,hanem hogy mindenkit agyba vitt ..mindenki megadta magat annak idejen neki mivel jo pasi...rajtam kivul ,mert egy tarsasagba jartunk regen is...aztan most fel eve vagyunk egyutt es minden renden ,azt mondja ,h szeret es,hogy velem elne le az eletet... rendesen is viselkedik ,de engem egy percig sem hagy nyugodni az ,hogy milyen volt ,nem tudom elfelejteni mert van egy olyan alapalvem hogy az emberek nem valtoznak meg csak ugy..nekem a jellemvonasaim meg mindig ugyanazok mint 10 eve...az megmarad....

20 vagyok ,o meg 23...


2008. nov. 20. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem jogos a bizalmatlanságod, az ember tényleg nem változik meg egy-két hónap alatt... Én ezért pesszimistán szoktam hozzáállni a hasonló dolgokhoz, aztán maximum kellemesen csalódom..:) Minden esetre légy óvatos, és valamilyen női praktikával "tapogasd" ki( ti lányok tudtok olyat, sztem..:) ), h tényleg hajlandó -e leélni veled az életét, mert akkor ezek szerint te vagy a nagy ő számára.Gondolom te nagyon szereted.. Érzed benne, h szerelmes beléd? Ha igen, jó esélye van annak, h tényleg felhagyott a nőcsábász dolgokkal!Sokan mondják, h csak a jelen a fontos, és a jövő, de én is mindig vissza-vissza nézek! Hát ez most picit össze-vissza válasz lett, bocsi.... azért próbálj valamennyire megbízni benne, remélem kellemesen csalódsz te is!
2008. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden embernek van múltja és jobb lesz, ha elfogadod, mert bármennyire is zavar ezen nem tudsz változtatni.

Az én párom is röptében a legyet is típus volt, bár volt neki egy 8 éves kapcsolata, de megváltozott!! Több, mint 2 éve vagyunk együtt, és én vagyok az az EGYETLEN nő, akit életében előszőr el venne feleségül és akitől gyereket szeretne.(gyereken már dolgozunk)

És, lehet, hogy nem lennék vele, nem szeretném, ha a múljta nem formálta volna olyan embernek amilyen.

2008. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én párom eddig az összes nőjét megcsalta, így ez bennem is megvan. Mindig mondom neki, hogy kutyából nem lesz szalonna. De jól megvagyunk, a szex is jó, feleségül vett, nem gondolom, hogy ezt a kapcsolatot feláldozná egy éjszakáért. A másik, hogy vagy dologzik vagy otthon van, nem jár sehova. Hidd el a pasik is megváltozhatnak, ha van kiért, csak nekünk nehéz azt elhinni, hogy pont mi vagyunk azok, akiért érdemes.
2008. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!