Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni hogy megcsalt a barátom?! SOS (Szerencsére csak csók volt)

Figyelt kérdés

Ennek már több mint egy hónapja,de mostanában sokkal többet sírok mint amikor megtudtam. Újrakeztük szóval meginn együtt vagyunk de nemtudom elflejteni mitcsinált.Erről nem akarok vele beszélgetni mert megbocsájtottam neki, nem kell az orra alá dörgölni és rosszul érezném magam hogy meginn felhozom ezt a témát. Úgy érzem szeretem... Valaki volt már hasonló helyzetben? Nemtudom mitcsináljak:( Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

Bocsi ha hosszúlett

egy 16 éves L


2010. nov. 20. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

hát.. én olyat kaptam/tettem bnőm miatt amit életem végégig nem felejtek el.. ez olyan dolog hogy.. lépéselőnybe vagy..ha valamit csinálsz.. akkor a szemérevetheted hogy te megbocsájtottál neki .. am egy csók nem a világ vége.. azt én megbocsájtom...

17/f

2010. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani hogy amikor kiderűlt, másnap szakítottunk és járt avval a lánnyal két hétig, akivel engem megcsalt. Nekem leszakadna a pofámról a bőr
2010. nov. 20. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyet én se tennék.. én nem vagyok ilyen..
2010. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor miért fogadtad vissza?
2010. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uh, az gáz. Bár én szerintem a csókot sem bocsátanám meg, de még így hogy utána elhagyott téged azért a csajért, jártak 2 hétig.. És még visszakönyörögte magát hozzád.. Ne haragudj meg de most olyan voltatok mind a ketten a lánnyal, hogy ha nincs ló jó a szamár is.. Amikor megcsalt vele, tudta h köztetek vége, ezért rögtön lestoppolta a csajt. Aztán ott is vmi gáz lett, akkor megint jöttél te.. Ez nagyon megalázó, ne tedd ezt még egyszer, vagy csak úgy hogy húzod az agyát sokáig.

Leírták már, hogy lépéselőnyben vagy. Ez így van, ezért én a helyedben azt csinálnám hogy megmondanám neki hogy na öcsém, itt az idő hogy bizonyíts. Bizonyítsd be hogy kellek neked, hogy soha többé nem csalsz meg és rá se nézel másik csajra mert levágom tőből a farkad. :D

És figyelj, én elhiszem hogy szereted meg minden, de gondolj csak bele abba, hogy:

te megcsaltad volna őt?hiszen állítólag ő is szeret, vagy nem?

szerinted mi vitte rá erre? (az alkohol meg stb nem kifogás, veled kapcsolatban mi vihette rá)

ha bebizonyítja (és nem ám 1-2hét alatt, hanem több idő alatt) hogy komolyan megbánta, és ilyen nem lesz többé, és tényleg szeret, akkor meg tudsz benne bízni ezután annyira, hogy ne is féltékenykedj?

szerinted megéri küzdeni az egészért akkor is, ha csak te küzdesz, és ő nem?

Gondolkodj el, és ha mégis megbocsátod neki (véglegesen), akkor ígérd meg magadnak, ha legközelebb ilyen hibát vétene, nincs több esély!!

17L

2010. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a járás az már durva. Ti mióta vagytok újra együtt?

Amúgy én egyszer csókolóztam a barátnőm pasijával (nem tudtam hogy még járnak) és mindketten be voltunk rúgva. Semmi érzelem. Tehát nem jelentett ez az egész semmit. Lehet hogy a fiúnak se. Bár ha járt utána a csajjal, akkor nem tudom :/ Ők miért szakítottak? És ti hogyhogy összejöttetek? Kicsit többet kéne tudni a helyzet felismeréséhez.

15/l

2010. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1 hónapja vagyunk meginn együtt. Dehogy adok neki még egy esélyt ha újra megtenné(bár mások szerint most se kellett volna adni). Azthiszem ő engem most jobban szeret,mint én őt. Kapar utánam,régen nem ilyen volt de ennek örülök mert látszik hogy szeret:)

Én soha nem csalnék meg senkit,nem bírná a lelkiismeretem. Azért az szar lehet neki hogy rám néz és ott belűl mondja egy hang hogy milyen hülyeséget csinált. Én beleőrülnék hogy tudom másnak milyen fájdalmat okoztam.

2010. nov. 20. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!