Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakított velem a barátom és azóta szinte mindennap látom mert egy suliba járunk és nem tudom elfelejteni mit tegyek hogy ne érdekeljen többé?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

1 megoldás van keress valakit akivel el tudod felejteni!

Egyedül nem fog menni :(

2010. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen. én aztán még 3 évig láttam!én is nagyon szerettem. kerestem is, de ő csak jobban utált ezért. összejött egy csajjal aki kiröhögött, és a szégyentől megfogadtam hogy messziről elkerülöm!

valóban csak akkor fog menni ha ráveszed magad hogy keress mást meg ha tudatosítod magadba hogy kész ennyi volt!

Szerintem ne akarj úgy járni mint én!!

Kitartás, menni fog az!!!;)

2010. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is ugyan így vagyok mindig keresem meg mindig oda

megyek ahol ö van mert tudom az órarendjét és így hát

mindig ott vagyok ahol ö meg mindig vissza gondolok

milyen jó volt amikor még jártunk.. meg nekem ö

volt az első barátom és csak kb 2 hétig voltunk együtt

aztán dobott :( de köszönöm a válaszotokat meg fogadom

hát ha beválik :)

2010. máj. 17. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pl kinyomod a szemeidet, akkor nem fogod látni. Úgy könnyebben megy a felejtés.
2010. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fuh az jó ötlet... de csak utánad xDDD
2010. máj. 17. 17:29
 6/6 anonim válasza:
Hány éves vagy te ... És a fiu?
2010. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!