Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mi van? Én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi van? Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 hónapja van egy párom, de néha úgy érzem, hogy minden fontosabb mint én. Ma úgy viccből megkérdeztem tőle, hogy az ő életében hogy áll fel a sorrend? Ezt mondta:

1. suli (amíg/amikor van)

2. munka (amíg/amikor van)

3. család

4. én

5. barátok

tudom, hogy kicsit túl reagálom, és a "karrier" az első, támogatom abban is, hogy még távolabb kerül tőlem (235 km-re megy továbbtanulni) és még ritkábban találkozunk, ami eddig is hetente 1, maximum 2 alkalom volt. Nem mutatott be a családjának, a családja tudja, hogy van barátnője, csak nem érdeklik, én meg szívesen látom nálunk, a családom is szeretik őt. Csak én reagálom túl ezt a dolgot, és csak én bennem élt az a remény, hogy a "családba" vegyen engem is? Mert én, akárhányszor mondom, hogy családom, rá is gondolok. Velem van a probléma? 19L, a párom 23F


2010. júl. 23. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem,teljesen jogos az aggodalmad.7hónap éppen elég hosszú idő ahhoz h bemutasson a családnak.az én barátom már 1hét után bemutatott otthon,sztem ez így okés,főleg h vagy náluk,vagy nálunk vagyunk,így elkerülhetetlen.és a párommal mindketten úgy gondoljuk h a másik beletartozik a családba.ha náluk van vmi családi esemény,mindig meghívnak,mondom h de nem akarok zavarni,mert azért csak család,és közlik h nem,én is családtag vagyok.ez így működik normális esetben.ne haragudj,de ha annyira szerelmes lenne,akkor nem a sulit meg a melót rakná első helyre,és téged pedig a családdal egyaránt az első helyre sorolna.
2010. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végül is tudtam, hogy nem lesz vele egyszerű párkapcsolatban élni, de vállaltam. Volt olyan, amikor sms-t írtam neki és nem reagált, utána mondtam neki, hogy ez rosszul esik, és én igénylem azt, hogy reagáljon. Ez okés volt másfél hétig, de megint kezd nem reagálni. Lehet hogy le kéne ülnöm vele beszélgetni.
2010. júl. 23. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
igen,mindenképp.jó,van h az én barátom sem reagál rögtön,de olyankor dolga van,és megértem,elnézést kér később.ülj le a pároddal,egy 7hónapos kapcsolatban sztem meg tudjátok már beszélni h rosszul esik h nem mutat be a családjának,és a sulit fontosabbnak tartja mint téged.nekem is fontos a suli,tanulok mint a gép,és olyankor van h nem talizunk a barátommal,de sosem mondanék ilyet h drágám a suli előrevalóbb mint te.
2010. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hat nekem is nagyon rosszulesne ha a baratomnak fontosabb lenne a munka meg a suli mint en :( ez szerintem nem normalis. en is 7 honapja vagyok egyutt a baratommal de o mindig azt mondja h en vagyok a legfontosabb az eleteben:) es ha igazan szerelmes beled a baratod akkor ez nalla is igy kellene legyen :) engem mar az elso heten bemutatott a csaladjanak es veluk is nagyon joban vagyok...persze minden kapcsolatban van ojan h neha hanyagolni kell egymast par napra a munka vagy suli miatt de az normalis , az h jobban szereti a munkajat mind teged az mar nem :( szerintem minel hamarabb beszeljetek meg:)
2010. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végül is beszélgettem vele.

Meséltem, hogy úgy érzem, hogy nem vagyok fontos neki és ez igen rosszul esik.

*fontos vagy nekem

*fontosabb nem tudsz lenni ha akarsz sem

*ha elvégzem a sulit és nem lesz melóm akkor előrébb lépsz

*meg majd ha a családomból kiszakadok...

Kérdeztem a család témáról, hogy miért nem mutat be?

eljön annak is az ideje... de igazából részemről totálisan teljesen mindegy, ők amúgy sem kérdezősködnek, hogy naésmiújságabarátnőddel...

és amíg ők nem mutatnak hajlandóságot/kiváncsiságot

addig kb... miért tegyem?

Végül is igaza van, de azért rossz, hogy nem megyünk hozzájuk, és hozzánk is ritkán jön le :(

2010. júl. 23. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Most igy utólag kezded megbánni, hogy a tudatában ovtlál h nem lesz könnyű vele és mégis vállaltad?


Szerintem nem igy van ha csajt előrelépteti az életben mint egy munkást mert azért mégis a barátnője...

2010. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

képzeld,tegnap felhoztam a barátomnak ezt a témát,h neki mi a legfontosabb,mert hallottam olyat h vmi pasinak a meló,suli és a család fontosabb.

az ő válasza:

hát a családomért mindent,és akit ennyire szeretek,akivel ennyire komoly a dolog,az a családom része,és ez sosem változik meg.családtagnak tart tehát,és a család,illetve én vagyunk az első helyen,minden más a háttérbe szorul.gondolkozz el ezen.és nem 20onéves pasim van...

2010. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!