Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavarna, ha (többi lent)?

Figyelt kérdés
Mennyire zavarna beneteket,hogyha a pasitok nem tudna soha sehova vinni,mert nem lenn pénze?Köszi a válaszokat!
2010. júl. 22. 18:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,csak kíváncsi voltam a válaszaitokra,nem vagyok pénz éhes,de néha jólesik ha elvisz valamerre,nem drága helyekre gondolok.
2010. júl. 22. 18:20
 12/16 anonim ***** válasza:
te is nyugodtan elviheted őt, vagy ifnanszírozhatod az estét.
2010. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
megtenném,de nem hagyja
2010. júl. 22. 18:40
 14/16 anonim ***** válasza:

nálunk így van, nem igazán zavar a fizetős része a dolgonak, ha nincs pénzünk rá megértem, perszze :)

de az otthonülés az már gáz, mi szoktunk menni biciklizni, kirándulni, csak úgy sétálni, fagyizni egyet...

ezekhez nem kell gazdagnak lenni! az csak kifogás...

2010. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát...engem nem zavarna, ha a pasim nem vinne sehova. A pasim dolgozik, régota együtt vagyunk. Nyaralni nem voltunk még egyszer sem, de nem zavar, szeretem az egy napos kirándulásokat, nekem nem kell a luxus.

Minek költsek mozira, ha le tudom tölteni a filmet és meg tudjuk nézni? :) És ágy is van és sokkal kényelmesebb mint a mozi.

Eljárhattok együtt futni, sportolni :)

Strandra lehet menni, most 500Ft senkit nem fog földhöz vágni, de van ugye ingyenes rész is. :)

Bulizás? Haverokkal is lehet: hegyi buli, kerti parti

és még sorolhatnám.

Ha nincs pénze, s menni akarok, akkor kifizetem helyette, s nem érdekel, hogy ez tetszik neki vagy sem- ha kell visitok vele :D:D:D:D:D:D:D

2010. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

hát.. az kicsit szar.

Nekem mindig a barátom akar fizetni de én meg nem szeretem.. :(

Nem akarom hogy rám költse az összes pénzét.


De amugy ha te el akarsz menni valahova akkor fizesd be őt is párszor és majd cikinek érzi és ő fog fizetni!

2010. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!