Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavarna, ha (többi lent)?

Figyelt kérdés
Mennyire zavarna beneteket,hogyha a pasitok nem tudna soha sehova vinni,mert nem lenn pénze?Köszi a válaszokat!
2010. júl. 22. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, mondjuk néha elmehetnénk valahova, de a részemet fizetném. egy séta alkalmával is lehet jólérezni magad.
2010. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 kevin42 ***** válasza:
61%
Én srác vagyok, de úgy vagyok vele, hogy akkora szerencsétlen nem lehet egy srác hogy sehova nem tudja elvinni a barátnőjét, Mennyen dolgozni a srác, kérjen szülőktől. Na meg nem minden programhoz kell pénz. Sétálni lehet anélkül is stb... Nameg ha nem megy a fiú se sehova akkor hogy imseri meg a lányt? Ha csak sajnálja rá a pénzt akkor egy féreg
2010. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,egy hosszú ideje tartó kapcsolatban.
2010. júl. 22. 18:15
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogyha mindig csak otthon lennétek,értitek így már?
2010. júl. 22. 18:16
 5/16 anonim ***** válasza:
hát ha fiatal vagy mega láény is és még suliba jársz, és a lányt elkezdi zavarni, hogy nincs pénzed, akkor szerintem nincs miről bezsélni:/ ne foglalkozz vele
2010. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk fiatalok,20on felüliek
2010. júl. 22. 18:17
 7/16 anonim ***** válasza:
akkor menj el melozni, de ha nagyon pénzéhes, akkor már rég rossz
2010. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon unnám az otthonlétet, akkor inkább elvinném én őt valahova... De szerintem sem a pénzen múlik a dolog. Csomó olyan programot lehet szervezni, ami nem kerül pénzbe, mégis nagyon jól lehet érezni magatokat.
2010. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én szívesen vagyok itthon egész nap a párommal ;)
2010. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
NEm zavar ha nincs fényűzés. ha unalom van az igen. Sétálni lehet, és otthon is minél több programot :) de egyáltalán nem baj az ha nem költessz!
2010. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!