Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ha a barátom sokkal gazdagabb mint én?

Figyelt kérdés
a barátom családja elég tehetös. néha emiatt elég szarul érzem magam mivel mi tök átlagos család vagyunk és lakásban lakunk stb... ami 2 szobás. ök meg egy hatalmas házban. emiatt nem igazán merem felhivni magamhoz mert eléggé szégyenlem. :S Ti h kezelitek ezt?
2010. júl. 22. 09:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Márpedig egyszer úgyis haza kell vinned, bemutatni a szüleidnek. nem kell szégyellned, hogy ti csak 2 szobás, kis lakásban éltek, ez van! ettől nem vagy kevesebb!! ha emiatt megszól vagy lapátra tesz, az meg őt minősíti, de ha normális, a legkevésbé se fogja érdekelni, milyen körülmények közt éltek. szépen rakd rendbe a lakást, takaríts ki. a tisztaság a lényeg meg a rend, nem a lakás állapota vagy a szobák száma.
2010. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kevin42 ***** válasza:
Mi 3 hónapja egy gyönyörű szép nagy házba laktunk, Én oda születtem, és megvolt mindenem ami kellett. Szüleim elváltak és két kis lakást vettünk. Apukámmal élek és ez a lakás mai csak 2 szobás sokkal jobban tetszik mint a nagy ház, még akkor is ha nincs kert, medence...Sőt sokszor Én szégyelltem, hogy ilyen házunk van, mert a barátaim nem olyan gazdagok, és nem is szerettek nagyon kijárni hozzánk.Ez a lakás sokkal barátságosabb,. és a barátaim is jobban szeretik.
2010. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!