Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ha a barátom sokkal gazdagabb mint én?

Figyelt kérdés
a barátom családja elég tehetös. néha emiatt elég szarul érzem magam mivel mi tök átlagos család vagyunk és lakásban lakunk stb... ami 2 szobás. ök meg egy hatalmas házban. emiatt nem igazán merem felhivni magamhoz mert eléggé szégyenlem. :S Ti h kezelitek ezt?
2010. júl. 22. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

szerintem szard le a pénzt. ő a fiú. végülis neki kell "kiszolgálni" és "eltartani" a lányt, ahogy régen csinálták. ha ennyire zavar a pénz akkor szkíts vele vagy tarts szünetet. de az ember nem válogatja meg hova születik. és te sem tehetsz róla, hogy átlag családban élsz, ahogy a fiú sem tehet róla, hogy gardag családba született.

beszéld meg vele a dolgot és minden rendben lesz.

2010. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont fordítva van. A barátnőm a gazdag, én már nem...tehetem meg azt, amit Ő. És, akkor én hogy "kényeztessem"? Szeretem meg minden, de...Tudom mit érzel. 17/F
2010. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
nálunk pont fordítva van. és ez engem zavar. biztos a barátomat is, de én nem tudom felhozni témaként:S pedig szeretnék vele beszélni erről...:S
2010. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged, úgysem érdekli, hogy mennyi pénze van a családodnak. Ha meg érdekli, akkor keressen egy gazdag lányt és legyenek boldogok a pénzükkel.
2010. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen csaj. Ha nem irdatlan nagy a különbség akkor nem lesz gond, egyébként hanyagold mert te leszel a kiszolgáltatott, befogadott, kis értéktelen csaj, nem fog tudni úgy tisztelni ezáltal szeretni se. És még az is ott lesz az agyába h neme csak a pénzéért vagy vele, még ha nem is mondja ki.

Persze ezek rövidtávon nem okoznak nagy gondot, de pl házasságban igen.

2010. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanmár, emiatt nehogy szégyenkezz! Semmit sem jelentenek az anyagiak, nincs mit szégyellned! A párod szülei sem fognak rád furán nézni. Semmi baj, hidd el nekem, hogy ezen csak te problémázol.
2010. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is ebben a helyzetben vagyok.csomó boltjuk van,meg minden...gyönyörű ház,jacuzzi,stb..én panelházban lakok,de a barátom sokkal jobban szeret itt lenni mint gondoltam volna :)

a családom imádja,meg minden,és ő ezt érzi.

annyiból nekem is kellemetlen a szülei visznek engem ide-oda,drága helyekre hívnak meg kajálni,stb...és volt olyan h inkább nem ettem,mert nem akartam őket lehúzni,nehogy számítónak tűnjek.én sokat segítek ha náluk vagyok,jól kijövök a családjával,de picit azért kellemetlen.

2010. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem hallottad még a királylány és a büdös paraszt történetét?
2010. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben, a fiú sokkal gazdagabb volt nálunk, ők hatalmas házban laktam medencével, jakuzzival, játékteremmel, több autóval mi meg 2 szobás panelben az egyik külkerületben. én mindig próbáltam ellene tenni, hogy ne zavarjon, de nagyon kínosan éreztem magam és nem is főleg a lakásunk miatt, hanem hogy sokszor nem tudtam fizetni ha együtt mentünk valahova (akár egy mozi, étterem.. stb) többek között ezért is szűnt meg a kapcsolat. azóta mással vagyok, aki szintén ilyen átlagos körülmények közt él mint én és nincs is semmi gond, nem érzem magam feszélyezve. pedig előző barátom is mindig mondogatta, hogy ne érezzem magam kínosan őt ez nem érdekli.. stb. a másik meg a baráti kör. az ilyen gazdag emberek főleg gazdagokkal barátkoznak, ilyen az ismeretségi körük. nem azért, mert felszínes bunkók lennének, hanem mert a hasonló a hasonlóhoz húz. nyilván neked sem kőgazdagok a barátaid, hanem átlagos körülmények közt élők mint te. ebből a szituból meg szintén akadhatnak kellemetlen percek, én tudom. nekik nem az lesz a fő program, hogy sétáljanak egyet a Margitszigeten pár doboz sörrel, ami szinte semmibe sem kerül, vagy elmenni egy olcsóbb kocsmába, klubba bulizni, hanem drága diszkókba, külföldre járnak kirándulni, akár minden hónapban, drága hobbijaik, sportjaik vannak, amiket te nem fogsz tudni megfizetni. persze a pasi felajánlja, hogy fizeti neked, de te fogod magad szörnyen szarul érezni. mindenki azt fogja mondani neked, hogy a szerelemben nem számít a pénz, de ha a gyakorlati oldalát nézzük, bizony itt van a bibi, amit leírtam.
2010. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :):)

amugy annyura durván nem buliznak hogy külföld stb:D szoval ökis ilyen szabadban sörözgetés miegymás csak emiatt a hazahozom dolog miatt aggodom. de majd kiderül hogy hogyan reagál :D

2010. júl. 22. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!