Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így elfelejtem?

Figyelt kérdés

Fél éves kapcsolat volt, nekem szinte maga az élet. Elhagyott, mert nem fér bele a komoly kapcsolat az életstílusába (azóta sem volt neki). Ez volt másfél éve. Rohadtul SZERETEM! Rohadtul reménytelenül... Próbáltam már, hogy nem beszélünk, az állapot jelenleg is tart, de így sem tudom elfelejteni, gondolok rá. Hiányzik...

Jövőre elköltözöm. Messze. Londonba. Szerintetek ott el tudom majd feledni?


L19


2010. júl. 21. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a távolságon múlik, hanem az időn.
2010. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
keress mást. (: tudom hogy nem könnyű..mert most én is így vagyok egy fúval.. :/ de próbáld meg... sikerülni fog. (:
2010. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Próbálom én elfelejteni. :) Azóta volt is barátom, de annak már vége.

Amúgy már arra gondoltam, hogy lehet nem is Ő hiányzik, hanem maga a szerelem érzése, amit mindig hozzá csatolok vissza valamiért. Mert mikor volt barátom vagy kialakulóban volt valami, akkor nem is hiányzott, csak ha megint magányos lettem...

Vagy ez hülyeség, ilyen nincs? :S :O

2010. júl. 21. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs ilyen:) Én is így vagyok vele, ahogy Te:)

Azt a fantasztikus, szívszorító, de gyönyörű érzést egy emberhez kötjük. Biztos lesz valaki, aki felébreszti benned az érzést, de az másmilyen lesz. Szebb, mert beteljesül. Biztos, hogy fogsz találni valakit! Majd meglátod! Csak most nehéz ezt elképzelni, mert szereted, de az idő majd segít.

2010. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hülyeség...igenis van ilyen...én is most igy vagyok :'(
2010. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Remélem, hogy Neked is sikerülni fog!

Sok szerencsét Nekünk! :DD :)

2010. júl. 22. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:
köszike xĐ
2010. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kezdek megnyugodni, hogy más is van olyan érzelgős, mint én.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ha van tipp a felejtésre, kérem!!! Mert rohadt sok mocsok jött a szép emlékekkel, amitől szabadulni akarok ....


Bocs az off-ért,de nagyon depi vagyok, kellene a segítség.


Szerintem Te se fogsz felejteni....

2010. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!