Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jobb ha "összeisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb ha "összeismerkedünk", vagy könnyebb, ha elfelejtem és új fiú után nézek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy van egy fiú aki nagyon tetszett/tetszik....suliba nézett, elég sokszor, meg mikor haverommal beszélt rólam(csak a nevem lett említve), akkor elméletileg zavarban volt kicsit....na és bejelöltem egy közösségi oldalon....visszajelölt. És haverom tett neki olyan célzásokat, hogy nekem bejön, de a fiú nem akar semmit..de haverom azért zólt a fiúnak, hogy én felveszem msnre...és felvettem. beszélgettünk egyet, tök jó volt, de sose kérdezett vissza....Nekem tetszik nagyon, de legalábbis szerintem jobb lenne elfelejteni...viszont ezt az egész helyzetet oylan furának érzem.....már msnen se merek egyszerűen ráírni...
2010. júl. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbáld megismerni jobban és a ezáltal szerzett tapasztalataid függvényében dönts a további teendőket illetően......lehet önbizalomhiány vagy vmi miatti gátlásosság..stb..szerintem adj neki egy esélyt az ismerkedésre mindenképpen...ha nem próbálod meg sosem tudod meg mi lett volna ha.....
2010. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van első válaszoló és köszönöm:)

Tudom, butaságnak hangzik, de ha fenntvan annyira ideges leszek, hogy a hányinger is képes kerülgetni, remegek, és egyszerűen nem lehet elmondani....

2010. júl. 25. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, ezek elég erős jelei a vonzódásnak, szóval egyszerűen elfelejteni( pláne, hogy közösségi oldalon ismid + egy suliba jártok) esélytelen.

Lehet a fiatalembert is ilyen érzések kerítik hatalmába és amiatt nem reagál sűrűn. Mert fél, hogy mit gondolsz róla.


Anno még az első barátnőmnél alig tudtam felhívni telefonon, mert a pulzusom szerintem volt 200 + remegett a hangom ez időbe telet míg megszoktam. Aztán természetesen belejöttem és most már gond nélkül beszélek bármilyen leányzóval személyesen, telefonon. De akkor olyan ideg voltam, hogy van barátnőm, hogy ilyen reakcióim voltak pár hétig( megfelelési kényszer) na de tizenévesen nem várható el, hogy valaki olyan tapasztalt legyen mint akinek a háta mögött 30 év házasság áll.

Egyébként mindenki parázik első randi előtt vagy a járás kezdetén( fiú is és a lány is) persze titkolják:-)) ez teljesen természetes. Szóval hajrá! Mindkettőtöknek!

2010. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm,a kkor lehet erőt kellene vennem magamon. Már nem jár oda ahova én:(

Viszont az az egy pechem van, hogy xy rákérdezett nála, hogy járna-e velem. És erre a srác, hogy: "Buta vagy? Nem is ismerem:D" Neki eszébe se jutott, hogy megismerjen:-/ De hát akkor rajtam a sor:D

2010. júl. 26. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!