Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő amíg elfelejtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő amíg elfelejtem?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatomnak lett vége, nagyon imádtam és még most is. De így volt a helyes, sok volt a vita. Ő volt első pasim, mindenben az első volt nekem. Mennyi idő amíg túlteszem magam rajta?
2009. aug. 28. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél változó, és a te hozzáállásodtól is nagyban függ, ha begubózol, akkor hónapokig is ott maradhatsz depisen.. próbálj meg eljárni a barátnőiddel szórakozni...éld az életed...nélküle, légy nyitott, akár új kapcsikhoz is...az segíthet :) ...
2009. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vayok bulizós, és nincsenek igazán jó barátnőim. nélküle semmihez sincs kedvem ez van.
2009. aug. 28. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg hosszú időbe fog tellni, míg el tudod felejteni, és képes leszel tovább lépni. Talán fél évbe is beletellik, vagy még több időbe. Ha az első nagyon fájdalmad időszakon túljutsz, amelyikben semmihez nincsen kedved, utána segíthet, ha követed az előző válaszoló tanácsát. Keress magadnak valamilyen új hobbit és elfoglaltságot, amit örömmel teszel. Olyat is találhatsz, ami egyedül is űzhető. Lehetőleg olyan elfoglaltságot keress, szabadidős programot, amit a kedveseddel együtt nem csináltatok, ami semmilyen módon nem emlékeztethet rá. Próbáld meg mindenképp tartalmassá tenni az életed.
2009. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!