Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a 10-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a 10-es skáláról?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha valaki komoly kapcsolatra vágyik mennyire fontos a kinézet?

Sok ismerősöm követi el azt a (szerintem) hibát, hogyha magát 8-ra értékeli akkor párkapcsolati szempontból nem keresgél "nem hozzá való" személyek között.


2010. júl. 21. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség bármit is skálázni.

Ahogy a kinézetet is...van, aki szerint 10, míg a másiknak 2, önmagának meg 5.

Nem a külső a minden. Akármilyen mocskos világban élünk, a belső értékek fontosabbak..

2010. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mocskos világban élünk, és nagyon fontos a belső... de nekem SENKI ne akarja beadni, hogy párkereséskor leszärta, hogy hogy néz ki a másik. az első réteg, amit ismeretlenek látnak rajtad/benned, az a kinézeted. a hajad, a szemeid, az arcod, a szád, a tested, a melled, a feneked, a lábad. elsőre ENNYI számít és semmi több. ha valakinek nem tetszik valaki, akkor nem fog felé nyitni soha. ha meg tetszik valaki, akkor kialakul egy párkapcsolat, HA rendben van a "belső" is. ha nem oké valami, akkor itt megintcsak elbukik a dolog.


igaza van a barátodnak. én is mindig a legjobb csajokra nyomulok rá. nem érdekel olyankor, hogy milyen a személyiségük. ha benne van a mókában, akkor kezdődik az ismerkedés. ha kiderül, hogy belül selejtes, akkor otthagyom a pícsábä. de ha nem szép (relatív dolog ez persze, bár a haverjaim dícsérni szokták a barátnőimet) akkor oda sem megyek hozzá.


tehát szerintem van értelme, hiába nyomják sokan a bullshitet hoy szemét aki csak külső alapján ítél. először csak külső alapján tudsz...


20f

2010. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja elsőként a külsőt itélemmeg,a belső csak utána jöhet.És miért keresne vaaki magának 5 ös csajt,ha ő 8 as.
2010. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 haggyámán ***** válasza:

"A külső ami megfog, a belső ami megtart"


_Komoly_ kapcsolatnál már nem csak a külső az első számú szempont. Kell lennie közös érdeklődési körnek, közös témáknak. Ha 2 óra múlva már egyik se tud a másiknak mondani semmit, ott már baj van, akármennyire összeillenek külsőre.

2010. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mások elmondása szerint én egy szép lány vagyok...az utcán megdudálnak, udvarolnak, nem azt mondom jól esik. Az zavar, hogy barátnőm nem egy nagy szépség, nem is csúnya. Feltalálja magát, vicces, okos, mindenki kedveli, de akárkinél rákérdezek azt mondja "nem az esetem..."

Mire a válaszom az, hogy a barátom se volt az esetem (páran mondták is, hogy hova tettem a szemem) de bele tudtam szeretni, és testileg is tudok hozzá vonzódni (pedig ettől féltem a legjobban, mert egyáltalán nem az estetem).

2010. júl. 22. 03:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!