Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit felvettem msn-re. Amikor ráírtam megkérdezte, hogy ki vagyok, én elmondtam melyik osztályba járok (egy suliba járunk), meg hogy hogy hívnak, erre azt mondta, hogy így már tudom, amikor még soha nem is beszéltünk. Meg bármit is írt mindig smiley-t írt a végére. :D
2010. júl. 21. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem feltétlen tetszés, csakcsupán figyelmesség, kedvesség...
2010. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor azt írta: "hogy így már tudom"

Mért nem kérdezted meg, és tetszem Neked? :D

most mi találgassuk megint: lehet igen, lehet nem, bár nagyobb az igen esélye.

2010. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez kb olyan mintha azt mondanám, hogy nekem nagyon tetszel :-)


majd kiderül, dumáljatok sokat és majd megtudod, majdcsak elmondja hogy teccő te lány

2010. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Funktasztikus ***** válasza:
uhh tetszel neki biztos sőt ha már rád néz is és hozzád szol biztos-.- amugy nem biztos de nincs kizárva....
2010. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!