Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy érzem hogy már nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem hogy már nem lesz senkim= (szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
folyamatosan csalódok a pasikban=(és lassan kezdem azt érezni hogy nem lesz senkim...nem arra értem hogy kihasználnak vagy hogy csak szexre mennek...szűz vagyok 21 éves lány vagyok, nem volt még komoly kapcsolatom,lehetett volna de mindig elrontottam...újra próbálkoztam,de most már úgy érzem,hogy felesleges,mert nem úgysem jön össze...nem tudom mit tehetnék...
2010. júl. 21. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

semmit ne tegyél, ne görcsölj már ezen


majd jön aminek jönnie kell!!!

2010. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még
2010. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel rontottad el a kapcsolatokat?
2010. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj emiatt! 21 évesen nem késtél le még semmiről! Jönni fog még a herceged (ha nem is fehér lovon, de a szegedi IC-n biztosan! :) )

25/F

2010. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"..de a szegedi IC-n biztosan" ×DDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

14:13nak

azzal hogy mindig olyan érdekelt akinek nem kellettem vagy csak arra...=(

2010. júl. 21. 15:45
 7/11 A kérdező kommentje:
szeged kicsit messze van=)
2010. júl. 21. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, vannak normális pasik, csak meg kell őket találni. Pl aki egy ilyen szintű dumával megy oda hozzád, hogy "Szia cica, van gazdád?" az valószínű, hogy nem lesz tartósan melletted. És nem ismerlek, így nem tudom, ez mennyire igaz rád, de ne hagyd, hogy levegyenek a lábadról azonnal, bizonyos dolgoknak idő kell. Ne add magad könnyen!

Mondjuk, bölcs vagyok, a hülye 18 éves fejemmel, meg 0 barátnővel :D

Amúgy, mennyire van messze Szeged?:D Budapestől messze, vagy Debrecentől messze?:D

2010. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de ezaz hogy én nem adom magam könnyen...3szor voltam szerelmes,vis igazából 2szer,mind2 viszonzatlan volt...ha annyit mondok hogy vas megye...elég messze van:S=)
2010. júl. 21. 18:25
 10/11 anonim ***** válasza:

14:13-mas vagyok


Az nem hiba, hogy olyan tetszik neked akinek te nem tetszel (ez gyakran így szokott lenni:). Azzal meg végképp nem rontottál el semmit, hogy nem raktad szét a lábaidat.


Az "elrontottamból" azt hittem van egy rossz tulajdonságod és pont olyan férfiakat fogtál ki akiket ez zavar.

Ne add még fel!

21F

2010. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!