Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam amiért még nem volt senkim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lassan már kezdem azt hinni velem van a gond. :S 17L
2011. jan. 19. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk jöjj össze egy sráccal. Vagy lánnyal, attól függ melyik vonz.
2011. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megtehetném, de én olyannal akarok szeret és én is őt. De ilyen nincs.
2011. jan. 19. 16:25
 3/9 A kérdező kommentje:
*aki
2011. jan. 19. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor vááárj. És ne érezd rosszul magad. Nem kell mindenkinek olyannak lennie, hogy 18 évesen már 6 pasin túl van. Nekem is elég későn lett igazán komoly kapcsolatom. És mielőtt valami jómadár kommentelne, hogy biztos 100 kilós vagyok és rém rusnya, akkor tévedés.

Szóval nem vagy semmiről lemaradva. Tartsd nyitva a szemed. :D

2011. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha csak várod a nagy Ő-t, akkor mi mást tudnál még tenni? Imádkozhatsz, hogy hamarabb találkozzatok.
2011. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hehhhhehehehehe, nézz szét kicsit itt az oldalon, és örülj neki, hogy neked nincsenek olyan problémáid, mint itt egyeseknek, akiknek van/volt már párjuk. Hát komolyan... :D Tényleg jobb kedvre derülnél tőle!
2011. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd lesz valakid.

Barátnőm is 17 évesen ismert meg engem, előtte csak ilyen kis 14 éves senkik udvaroltak neki.

20/F

2011. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne csak a jóképű fiúkkal állj szóba!
2011. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne érezd rosszul magad...egyszer úgyis lesz majd valakid akit szerethetsz ^^
2011. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!