Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy rosszul érzem magam, amiért dobtam?

Figyelt kérdés

Két hónapig "jártam" egy fiúval. Összesen volt 5 randink. A szex már a legelejétől fogva téma volt nála, nem is tagadta, hogy neki fontos, de azt mondta, hogy vár rám, mert én még szűz vagyok. Erre tegnap beszélgettünk a témáról, és én elmondtam neki, hogy nekem fontos, hogy az elsőt szerelemből csináljam, és nekem kell még egy kis idő. Erre ő azt mondta, hogy neki nem számít a szerelem, anélkül is tud lélekben is egyesülni, de ő már nem tud rám várni 2 hónapnál többet. És döntsem el, hogy így el szeretném-e elveszíteni a szüzességem vele, vagy nem. Ő nem tudja garantálni, hogy szeretni fog engem szerelemből, mert szerinte egy ember csak egyszer lehet szívből szerelmes, és ő ezt a lehetőségét már elhasználta. Ezenkívül kb. 3 hónap múlva költözik is. Én teljesen ledöbbentem, és megmondtam neki, hogy sajnálom, de így nem fog menni nekem a dolog. Vonzódok hozzá, mert nagyon helyes, rendes, izgató, de így nem látom értelmét, hogy lefeküdjek vele, ha úgyis dobna, hiszen elköltözik. Most viszont állandóan azon jár az eszem, hogy vajon nagyon megbántottam-e. Tudni kell róla, hogy elég nőcsábász életet élt eddig, szóval minden lánnyal lefeküdt 2 hét járás után, és elég gyakran cserélte a lányokat. Azt mondta, az én kedvemért megváltozik. Mikor azonban azt mondtam, hogy mi lenne, ha nekiállnánk nem sokára pettingelni, és utána adnám oda neki a szüzességem, azt válaszolta, hogy ebbe ő nem megy bele, mert ha már petting van, akkor már nem tudna uralkodni magán.


Mit tegyek? Beszéljek vele, hogy mennyire sajnálom, hogy két hónapig tepert értem, és addig nem volt barátnője, és szenvedett, végül nem kapott meg? Ti mit tennétek?


Előre is köszi a válaszokat!


18/L


2009. márc. 4. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted ,hogy dobtad,nem állatok vagyunk,hogy nem tudunk magunkon uralkodni és a vágyainkon,főleg 2 hónap után,az nem sok idő.ha mondjuk 1 évig együtt letettek volna,akkor érthető lenne.
2009. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt nem kellene rosszul érezned magadat.Sőt felejtsd el ezt a fiút.Ne egy ilyen srácnak ad oda a szüzességedet,hanem olyasvalakinek aki igazán megérdemli és szeret.Mert az nyilvánvaló,hogy ez a fiú csak leakar fektetni.Ha igazán szeretne akkor tudna várni rád.És a pettingre se mondaná azt,hogy nem tudja visszafogni magát.Sőt boldog lenne,hogy már lenne petting.Azt meg te magad írtad,hogy nagy nőcsábász,az ilyenek ritkán változnak meg.Az meg már röhejes,hogy egy ember csak egyszerre lehet szerelmes.És nehogy bocsánatot kérj tőle,legalábbis én nem tenném,nem alázkodnék meg előtte.De ez csak az én véleményem.
2009. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe, jól tetted h dobtad,és nehogy már neked legyen büntudatod mert ő sexelni akar,te meg nem...

By: Izgi

2009. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ember mindig szarul érzi magát egy szakítás után, ez ellen nem lehet semmit sem tenni. A fiú kissé túlzásba vitte a szónoklatot. Pontos időhöz nem lehet kötni az első alkalmat, siettetni nem szabad a másikat. Meg ha két hónapot tud várni akkor többet is. (Ez a szívből szeretni dolog viszont nagyon furcsa. Nem hiszem, hogy elhinném valakinek ezt valaha. Mindenesetre engem se csalna ezzel az ágyába az tuti.) Lehet csak megunhatta a várakozást és tesztelt mit lépsz erre a szövegre.


Mindenesetre vigasztaljon az a tudat, hogy helyesen cselekedtél és lesz még olyan, aki igazán megérdemel téged. Az a fiú, aki igazán tud szeretni egy lányt, az képes várni arra az alkalomra, amikor tényleg felkészül az első együttlétre. A rossz érzésed idővel el fog múlni. Biztos vagyok benne, hogy te viszont éreztél iránta valamit, ezért is bánt ennyire a dolog. De hangsúlyozom jól döntöttél, a helyedben én is így tettem volna.

2009. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem tényleg nem fogok tőle bocsánatot kérni. Azt hittem, hogy könnyebb, ha én vetek véget egy kapcsolatnak, mintha engem dobnak. De ez sem jobb. Köszi még egyszer!

2009. márc. 4. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális hogy szarul érzed magad, de jól tetted, és nincs miért bocsánatot kérned. Végülis a srác korrekt volt, megmondta hogy nem igazán szeret, és hogy nem hajlandó két hónapnál többet várni a szexre. Te pedig korrekt voltál és megmondtad hogy akkor mehet a fenébe. Nincs itt semmi probléma, mostanra valószínűleg kinéz neki valaki más, neked is ideje lesz elfelejtened őt, és más után nézni. Sok sikert hozzá!
2009. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!