Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

HELÓ, szval a problémám: nos, van nekem egy amolyan legjobb baráti köröm, mely belőlem, legjobb haveromból, és legjobb lány haveromból áll, már kb 3-4 éves korunk óta ismerjük egymást, mindig jóban voltunk meg minden, de 2 éve ők összejötek, ami engem nem zavart, de mind2 elmentek egy másik suliba, idén nyáron jöttek haza, viszont ahogy mindanyian egyre "öregszünk", komolyabb lettem én is meg minden és szerelmes lettem bele :S, ez még nem is lenne oan nagy baj mert van önuralmam, de a lány is szerelmes belém..., viszont a legjobb haveromat nem akarom csak igy átverni, de nem tom mit tegyek, mert ha most rosszat lépek akk "mindennek" vége lehet.

én mindannyian 15 évesek vagyunk szval még fiatalok..

szval mit tegyek???? (jah és nem érdekel ha nem irtam helyesen)


2010. júl. 21. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem érdekel, mert nekem kellett végigolvasnom. Inkább tanulj, ne csajozz.
2010. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe a lányt.

Fiatal vagy még ahhoz h elveszisd a legjobb haverodat miatta.Jön majd egy uj lány akit szerethetsz.15 évesen ne ez legyen a legnagyobb gondod,hidd el.

Mi lesz ha a lány beleszeret megint vki másba?

Se lány se barát.Hidd el nem éri meg.

2010. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló!


Csapj fel egy szótárat.: Shut The Fuck Up!


Amúgy meg várjál!

2010. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. kommentelőnek üzenem hogyha neki nem megy a csajozás akk csak tanulj irkálni, neten nem érdekel ez túlságosan.

2. kommentelőnek meg köszönöm, én is hasonlóképen gondolkoztam.

2010. júl. 21. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Hupsz, :'D Az első válaszolónak kedveskedtem...
2010. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12:49: a világon semmi közöd ahhoz, hogy másnak mit írok. Kedves kérdező: igen, az a véleményem, hogy ha buta vagy (mert az vagy), akkor jobban jársz ha inkább tanulsz. Hidd el, kifizetődik. Például nem fogsz téves következtetéseket levonni abból, hogy valaki rávilágít az ostobaságodra.
2010. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ucso kommentelőnek: mibajod van??? buta vok mer neten leszarom h h irok??? hagyá má marhaságotokkal, mit kell trolkodni ezzel a hülye helyesirásos marhasággal, am is, ha már itt tartunk kitünő tanuló vok, szval erről ennyit...
2010. júl. 21. 16:58
 8/9 A kérdező kommentje:
jah és: " Például nem fogsz téves következtetéseket" pont pont pont, hmm, de ismerős
2010. júl. 21. 16:59
 9/9 A kérdező kommentje:

nah de hagyuk, nem érdekel, 5 kommentből csak 1 használható -.-', és "Engem érdekel, mert nekem kellett végigolvasnom"


senki se kérte h olvasd végig..

2010. júl. 21. 17:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!