Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az hogy nem értem meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy nem értem meg, hogy most nem ér rá? Szerintetek nekem vagy neki van igaza? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Msnen beszélgetek egy csajjal több mint 2 hete.Én akarok találkozni veleés állítása szerint ő is csak most vezetni tanul és elvileg nincs ideje találkozni.Mert én este melózom és nem akar lejönni hozzám 2-3 órára.(mondjuk nem azért, de első randira nem lenne az elég ?)

Meg szerintem azt hiszi hogy neki kéne lejönnie hozzám...Amikor kb én is el tudnék menni hozzá.

Na mindegy a vita abból fakadt hogy nekem már nagyon elegem van abból hogy minden nap megkérdem hogy mikor ér rá és azt válaszolja hogy nem tudom...de azért szeretne velem találkozni csak most nem jó neki.

Mondtam neki hogy jólvan én többet nem kérdezek rá, majd ő szól ha látni akar.Szerintetek jól tettem?

Mert igazából attól félek hogy ha nem találkozunk akkor a végén összejön valakivel :(


2010. júl. 21. 09:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mindegy,szerintem ez egy nagy kamu az egész úgy ahogy van
2010. júl. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm is vezetni tanul, erőltetett tempóban, és kb semmire nincsen ideje... én érettségi időszakban heti egyszer találkoztam a barátommal, mert egyszerűen nem volt többre idő... ha fontos neked, akkor fogadd ezt el, vagy beszélj vele róla, hogy meddig tart még ez a dolog, mikor vizsgázik...stb. ez még egy jó téma is lehet. és amúgy én utálom azokat a pasikat, akik rögtön arra hajtanak, hogy "talizzunk má'" falra mászok tőlük.
2010. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Sztem az lesz a legjobb ha keresek vki mást.Persze ha felajánlja hogy találkozzunk akkor benne leszek :D

Mindenesetre én többet nem kérdezek rá.

2010. júl. 21. 13:13
 14/18 A kérdező kommentje:

Szerintetek jó ötlet hogy hagyjam?

Mert egyébként nem szopat, mert azt tagadja, csak szimplán nem ér rá :S

2010. júl. 23. 20:11
 15/18 anonim ***** válasza:
Majd szól, ha ráér. Ha meg nem szól vissza, akkor úgyis nyominger, nincs igazam? Soha ne fuss nő után! Soha!
2010. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
volt egy fiú az is kérdezgette,h akrok.e találkozni vele,5 hónap után találkoztam lemondtam mindig...de nem azért,mert szivatni akartam,csak tanulnom kellett..várd meg míg vezet ,de ha utána se...lehet,hogy fél stb...
2010. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
sztem ennyire vagy neki fontos vagy max ennyi időt szánna a barátjára hagyd a francba
2010. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Igy igaz,ennyire vagy neki fontos, ennyit megtanultam hogy ha valaki nem akar talakozni,az mindenfele kifogast kitalal hogy ne talalkozzon veled, akkor mit gondolsz mennyire akarja ezt az egeszet? Akinek igazan tetszel az alig varja hogy lathasson, es mindent megtesz hogy talalkozzon veled, akar egy orara ha tobbre nincs is ideje.

Ez nem csak a lanyokra hanem a fiukra is jellemzo, mikor azt igeri hogy felhiv es nem hiv, vagy elhiszed hogy erre sem volt ideje?

En is igy jartam, egy fiu aki nagyon tetszett megigerte hogy felhiv es nem hivott, utana mikor kerdeztem azt hazudta hogy kellett tanuljon.Eloszor meg elhittem,de aztan azt mondta most biztos hogy felhiv es utana sem hivott,ez mar atveres,es azt is igerte hogy talalkozzunk,aztan nem jott el.

Ne csinalj magadbol hulyet, mert az leszel ha sokat huzod az ilyent.

2010. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!